Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub

Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub Źródło: facebook.com/Simon Singh

Wesele tej pary zostało przerwane przez interweniującą policję. Nikt się nie spodziewał, że tak radosna impreza zostanie przerwana, a iście dantejskie sceny zamienią uroczystość w prawdziwe piekło. Goście zapamiętają je do końca życia.

Wesele zamieniło się w prawdziwą bijatykę. Zakochana para, która cieszyła się z organizacji przyjęcia w drogim hotelu, była świadkiem prawdziwego wybuchu przemocy między zaproszonymi gośćmi. Członkowie rodziny, jak też przyjaciele pana i panny młodej okładali się krzesłami, szarpali i bili na pięści. Interweniująca policja miała wielkie problemy z ujarzmieniem agresywnych gości biesiady.

Wesele zamieniło się w horror. W ruch poszły pięści i krzesła

Zamieszanie na weselu brytyjskiej pary spowodowane było zapewne przez dużą ilość gości, którzy tłoczyli się w sali bankietowej hotelu Ramada w Wolverhampton. Mimo że policja nie dotarła jeszcze do przyczyn bójki, wielce prawdopodobne są nieporozumienia między znajomymi małżeństwa, którzy nie akceptowali się i nie potrafili się bawić od samego początku. Napięcie między znajomymi przemieniło się w prawdziwą bójkę, której nie dało się opanować.

- Sceny walki z wczorajszego ślubu indyjskiej pary w hotelu Hall Ramada Wolverhampton. Żeby było jasne, ten film został opublikowany, aby podkreślić problemy indyjskich wesel i alkoholu. Dopóki nie udostępnimy takich filmów i zdjęć, ludzie nie będą się wstydzić swojego zachowania i nie będą odpowiedzialni na azjatyckich weselach. Również, jeśli jakieś dziecko lub inny członek rodziny zostanie poważnie ranny, dzielenie się takim wideo pomoże zidentyfikować tych idiotów - napisał na swoim Facebooku jeden z gości wesela, który pokazał do jak wielkich scen przemocy doszło w trakcie przyjęcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sceny jak z horroru

Na opublikowanych nagraniach możemy zauważyć, z jak wielką zawziętością walczą między sobą goście wesele. Przez nagrania przewija się, chociażby postać mężczyzny, który został ranny tak poważnie, że jego twarz i koszula pokryły się krwią.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny sportowiec. Miał tylko 52 lata

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Policja z Wolverhampton bada obecnie sprawę i stara się ustalić, co mogło stać za aż tak dużą eskalacją przemocy na zabawie. Trzeba przyznać, że takie wesele zostanie zapamiętane przez gości do końca życia. rzadko zdarza się oglądać tak dramatyczne sceny podczas podobnych uroczystości.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jolanta Kwaśniewska przeszła samą siebie. Opadną wam szczęki
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: o2

Następny artykuł