Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi

Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi Źródło: Євгенія Височина Unsplash.com

Wesele to wielkie wydarzenie, które wspomina się przez całe życie. Dodatkowo zdjęcia z ceremonii lądują w specjalnych miejscach w albumach i nikt nie chce patrzeć na fotografie, gdzie źle wyszedł. Okazuje się, że wśród panów młodych zapanowała nowa moda, która może być szokująca dla ich starszej daty teściów.

Wesele ma być idealne i nic dziwnego w tym, że państwo młodzi chcą wyglądać wtedy jak przysłowiowy milion dolarów. Nie tylko panny młode dobierające fryzurę przejmują się swoim wizerunkiem, również pan młody wielokrotnie sprawdza w lustrze, jak się prezentuje. Na salonach pojawił się nowy trend, dla wielu może być on zaskoczeniem.

Nie tylko panna młoda, mężczyźni również malują się na wesele

Wesele to wydarzenie, podczas którego para młoda znajduje się błysku fleszy. Nie tylko wynajęty profesjonalista uchwyci te wyjątkowe chwile, większość cioć oraz wujków również będzie chciała uwiecznić praktycznie każdy krok zakochanych. Ślub to ogromny stres, a dodatkowa świadomość, że ktoś będzie robił zdjęcia, na których zapewne nie będziemy wyglądać najlepiej, sprawia, że na czole mogą pojawić się krople potu wywołane stresem. Według najnowszych doniesień na salony branży ślubnej wkracza nowy trend i na wesele malują się już nie tylko kobiety. Teściowie, którzy są zdecydowanie starszej daty mogą nie rozumieć takiego zachowania, ale czas najwyższy odrzucić łatki przypinane "męskim" i "niemęskim" zachowaniom. Powszechny pogląd co do makijażu to przeważnie krzywdzący stereotyp.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

To nowy trend, coraz więcej panów się na to decyduje

- Przyszłe żony same zaczęły naciskać na swoich partnerów, żeby "coś ze sobą zrobili". Na początku niechętnie, ale panowie godzili się usiąść na moim krześle. Teraz już niektórzy sami dzwonią i pytają o taką "korektę twarzy". W ciągu roku mam kilkunastu takich klientów - mówi zapytany o to nowe zjawisko przez Wirtualna Polskę, Łukasz Bier.  Podkreśla, że mężczyźni często nie wiedzą, że nie makijaż to nie tylko ciężkie fluidy i kolorowe cienie do powiek. Malując na wesele przyszłych mężów, przeważnie korzysta jedynie z lekkiej bazy matującej oraz pudru transparentnego, dzięki którym twarz pana młodego będzie wyglądała świeżo przez cały wieczór.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Tragiczny finał wesela. Nie żyje panna młoda, zginęła na skutek fatalnej pomyłki

Niektórzy decydują się na nieco odważniejszy krok

Jednocześnie makijażysta przyznaje, że po początkowym zaskoczeniu panowie wychodzą zadowoleni z jego salonu. Są zaskoczeni tym, że makijażu w ogóle nie widać i podkreśla ich atuty. Niektórzy mężczyźni nieśmiało proszą o małe uzupełnienie braków w owłosieniu na twarzy, tak by broda wyglądała na zdrowszą i lepiej prezentowała się na zdjęciach. To, że polscy panowie coraz śmielej i odważniej o siebie dbają to krok w dobrą stronę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowa
  2. Wywołują niewiarygodne skutki uboczne. Niestety, kupujemy je i jemy każdego dnia
  3. Dopiero po latach Natalia Kukulska wyznała, przez co przechodziła. Potrzebowała pomocy, ale milczała
  4. Nie mieści się w głowie. Bezbronne dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz
  5. Niebywałe, jak dziś wygląda grób Kory. Zmienił się nie do poznania, już nie ma kwiatów ani jej zdjęcia
  6. Karol Strasburger nie miał pojęcia, co dużo młodsza żona robi za jego plecami. Nagle wszyscy się dowiedzieli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News