Panna młoda zmarła na weselu. Ogromny dramat, wszyscy zapomnieli o jednej rzeczy

Panna młoda zmarła na weselu. Ogromny dramat, wszyscy zapomnieli o jednej rzeczy Źródło: unsplash.com Mercedes Bosquet

Wesele zakończyło się w najgorszy możliwy sposób. Goście nie mogli dopuścić do siebie myśli, że przyjechali świętować związek dwojga ludzi, a po kilku godzinach zalewali się łzami z powodu śmierci panny młodej. Wiadomo już, dlaczego 25-latka zmarła.

Wesele 25-latki było wyczekiwanym wydarzeniem - sama już nie wytrzymywała aby założyć suknię i ugościć zaproszonych w ekskluzywnym miejscu. Niestety, mimo dopilnowania wszystkich szczegółów zawiodła się na personelu.

Panna młoda zgłosiła swoje uwagi do odpowiednich osób

25-letnia Aleksandra Erochowa zmarła 11 lipca. Statusem żony mogła cieszyć się tylko kilka godzin. Cieszyła się, że wszyscy goście mogli zjawić się na uroczystości, która odbyła się w Moskwie w Parku Carycyno. Była to podmiejska posiadłość carycy Katarzyny Wielkiej i każda młoda para marzyła o przyjęciu weselnym właśnie w tym miejscu pełnym przepychu.

Niedługo przed weselem Aleksandra Erochowa rozmawiała z kucharzami. Uprzedziła ich, że od urodzenia jest uczulona na orzechy i ten składnik pod żadnym pozorem nie może być użyty we wszelakich daniach, a tym bardziej deserach. Personel przyjął te uwagi i wydawałoby się, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik.

Wesele zakończyło się stwierdzeniem zgonu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie imprezy weselnej panna młoda nie odmawiała sobie słodkości. Sięgnęła po kawałek ciasta z kilku dostępnych rodzajów, które wcześniej zostały rozstawione przez personel. Kiedy ugryzła deser, zaczęła się dusić, a chwilę potem upadła na podłogę. Goście oczywiście wezwali pomoc, a ratownicy po przyjechaniu na miejsce zaczęli reanimować pannę młodą. Niestety, na próżno.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości
2. Jerzy Stuhr w szpitalu. Nie jest dobrze

Panna młoda nie miała przy sobie leków na alergię - była pewna, że nie dojdzie do żadnego ekscesu na weselu. Po zgłoszeniu uwag była pewna, że nawet gram orzecha nie znajdzie się w żadnym daniu. Teraz policja prowadzi śledztwo, w jaki sposób produkt znalazł się w cieście - czy był to przypadek, czy ktoś puścił prośby 25-latki mimo uszu. W tym przypadku wstrząs anafilaktyczny był śmiertelny. Nie wiadomo, czy komuś zostaną postawione zarzuty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumienia
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Niszczycielskie burze wracają nad Polskę. Wiemy, gdzie będzie najgorzej
  4. Maciej Stuhr zdradził prawdę o stanie zdrowia ojca. Jerzy Stuhr pilnie trafił do szpitala
  5. Bardzo mocne słowa o Małgorzacie Trzaskowskiej. Gwiazda TVP zwróciła uwagę na jeden szczegół, który wszystkim umknął
  6. Agata Duda i Kinga Duda zachwyciły strojami. Miały ukryty przekaz, różnił je jeden ważny detal

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News