Dramatyczne sceny na weselu. Świadek uderzył pannę młodą, złapał za suknię i pociągnął w dół schodów, straszny powód

Dramatyczne sceny na weselu. Świadek uderzył pannę młodą, złapał za suknię i pociągnął w dół schodów, straszny powód Źródło: pixabay.com

Wesele powinno pozostać w pamięci wszystkich zgromadzonych do końca życia. Goście tego konkretnego przyjęcia mają to zagwarantowane, ponieważ doszło podczas niego do iście dantejskich scen. Świadek zaczął okładać pannę młodą i ściągnął ją w dół schodów. Powód jego zachowania jest porażający.

Wesele zakończyło się wielką katastrofą. Miesiące oczekiwań na ten teoretycznie najpiękniejszy dzień w życiu dwojga ludzi doprowadziły wyłącznie do wielkiego rozczarowania. Wszystko za sprawą podłego zachowania brata pana młodego, który był jednocześnie jego świadkiem. To takiej sytuacji nigdy nie powinno dojść.

Wesele zrujnowane przez świadka. Pobił pannę młodą

29-letni Thomas uczestniczył w przyjęciu weselnym swojego brata. Okazało się, że ten piękny dzień, w którym w końcu postanowił wkroczyć na nową drogę życia, będzie okupiony nie lada cierpieniem. Wszystko przez alkohol, który uwolnił w świadku prawdziwe demony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Thomas wspólnie z bratem, który dopiero co poślubił wybrankę swojego serca, zdecydowanie przesadził z alkoholem. Ich weselna libacja nabrała takich rozmiarów, że w pewnym momencie wesela, rodzina była zmuszona odprowadzić kompletnie pijanego pana młodego do pokoju na piętrze, gdzie mógłby trochę odpocząć od alkoholu.

Bardzo przeciwny takiemu pomysłowi był świadek, który postanowił dosadnie pokazać swojej świeżo upieczonej bratowej, jak bardzo nie lubi, kiedy ktoś przeszkadza mu w piciu z bratem. W tym celu zaczął okładać ją pięściami, a w trakcie tego czynu złapał za suknię i zrzucił ze schodów.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret

2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Jakby tego było mało, wywiązała się regularna bójka między rodzinami, które w radości miały świętować ślub sprzed kilku godzin. W wyniku tego kilka osób wymagało interwencji lekarza. Thomas, którego zdecydowanie poniosło, stanął ostatecznie przed wymiarem sprawiedliwości i usłyszał pięć poważnych zarzutów dotyczących pobicia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: Dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News