To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

To miał być ślub jak z  marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić Źródło: Unsplash/Nathan Walker

Wesele nie zakończyło się "i żyli długo i szczęśliwie". Teraz długie miesiące będą musieli "odkręcać" fatalną pomyłkę księdza, która wpłynęła na ich małżeństwo oraz na związek jednego ze świadków. To, co zrobił duchowny, nie mieści się im w głowie.

Wesele to stresujący dzień dla państwa młodych. Ciężko się na czymkolwiek skupić, gdy wszystko ma być perfekcyjne, a bliscy z uwagą przyglądają się każdemu momentowi ceremonii. Ta para miała wyjątkowego pecha - trafiła bowiem na duchownego, który nie do końca wywiązał się ze swoich obowiązków.

Wesele stało się koszmarem, gdy wyszła na jaw tragiczna pomyłka

- Mój brat był świadkiem na ślubie i podpisał się w akcie małżeństwa. Ale ksiądz nawalił i zapisał go jako pana młodego, a świadkową jako pannę młodą, a faktycznych narzeczonych jako świadków. Ten dokument został przekazany do urzędu i teraz, przysięgam, mój brat jest mężem świadkowej i próbujemy to wszystko odkręcić - opowiedziała mediom przerażona panna młoda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten galimatias bardziej przypomina scenariusz komedii romantycznej, niż prawdziwe wydarzenia, ale para długo nie zapomni o konsekwencjach tej "komicznej" pomyłki. Zwłaszcza, że brat panny młodej miał swoje własne plany, które to zdarzenie zupełnie pokrzyżowało - planował oświadczyć się swojej dziewczynie.

Ksiądz nie przeczytał dokumentów, teraz płacą za to świadkowie i państwo młodzi

Podpisując dokumenty podczas ślubu ciężko skoncentrować się na "drobnym druczku". Wszystko kręci się w końcu wokół kolejnego, ważnego elementu wieczora - wesela. Państwo młodzi ledwo mają czas myśleć o sobie, a co dopiero o tym, co znajduje się w dokumentach, które mają być specjalnie dla nich przygotowane.

- Nikt nie czyta dokumentów, które podpisuje podczas ślubu. Podczas ostatniego ślubu na jakim byłem jako jedyny przejrzałem dokument, podczas gdy reszta robiła sobie zdjęcia - opowiedział mediom pan młody, który też cierpi z powodu pochopnej decyzji duchownego.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył

Procedura, która pozwoli im naprawić ten błąd, zapewne nie potrwa krótko - będą musieli zgłosić się do niejednego urzędu i wytłumaczyć, co poszło nie tak. Pozostaje mieć nadzieję, że urzędnicy uwierzą w ich historię, a nie wyśmieją ją jako tani scenariusz komedii romantycznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News