Tuż przed weselem chciała pozbyć się wzdęcia. Będzie tego żałować do końca życia, zrujnowała całą uroczystość w obrzydliwy sposób

Tuż przed weselem chciała pozbyć się wzdęcia. Będzie tego żałować do końca życia, zrujnowała całą uroczystość w obrzydliwy sposób Źródło: Unsplash/Scott Webb

To wesele zdaniem wielu internautów jest najśmieszniejszą historią, o jakiej kiedykolwiek słyszeli. W trakcie najważniejszej uroczystości życia panna młoda zrobiła coś, co wywołało u gości weselnych potężne obrzydzenie.

Wesele miało być piękne, a panna młoda już na wiele miesięcy wcześniej zaplanowała wszystko do perfekcji. Wybrała przepiękną suknię ślubną, a także idealny garnitur dla swojego męża. Niestety, uporczywe wzdęcia chciały popsuć jej wesele, więc znalazła sposób, aby pozbyć się swojego problemu. To jednak nie był dobry pomysł, bowiem efekt, choć uzyskała, obarczony był poważnymi konsekwencjami. Panna młoda w trakcie pierwszego weselnego tańca nagle puściła głośnego bąka, co obrzydziło wszystkich zebranych i wywołało salwy śmiechu. To, co stało się później, przypomina fabułę filmu komediowego.

Podczas ślubu poczuła się źle z powodu wzdęć. Zamiast pozbyć się problemu, wywołała u siebie biegunkę

Panna młoda chciała pozbyć się wzdęć, które rozciągały jej jelita do granic możliwości. W tym celu wypiła zdrowego szejka na bazie owoców i warzyw, które w efekcie przyspieszyły znacznie jej metabolizm. To właśnie przez to wkrótce doszło do najgorszego.

 -  Po wykonaniu sesji zdjęciowej miał nastąpić pierwszy taniec oraz degustacja tortu weselnego. Chwilę później usłyszałam hasło "mamy problem". Okazało się, że świeżo upieczona mężatka puściła bąka i sytuacja wymknęła się spod kontroli - opisała sytuację dla redakcji "Papilota" znajoma panny młodej.

"Bąk", o którym wspomina przyjaciółka panny młodej, nie był jedynie mieszaniną gazów, bowiem zawierał w sobie coś jeszcze. W ten sposób panna młoda ubrudziła całą suknię ślubną. To był jeden, wielki koszmar. Pomimo fekaliów, które znajdowały się w jej majtkach, panna młoda nie chciała jednak tracić swojego wesela. Chciała dalej uczestniczyć w uroczystości. Wtem stało się coś, czym panna młoda "na amen" zraziła do siebie świeżo upieczonego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy tata pojechał gasić pożar, jego dzieci umierały w płomieniach. A wszystko przez głupi kawał
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

 - (...) Stwierdziła, że nie może dłużej zwlekać. Chciała koniecznie wykonać pierwszy taniec, myśląc że nikt się nie zorientuje. Dłoń męża wylądowała wprost na plamie z kału, a w czasie obrotów zawartość jej majtek rozlała się już po całej kreacji. Niezrażona sięgnęła po tort, aby nakarmić wybranka. Z palcami w kupie - mówi rozbawiona do łez znajoma, druhna z wesela panny młodej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News