Zbyszek brał ślub już trzy razy, każdy z inną kobietą. Ostatnia uroczystość z pewnością zapadnie mu w pamięć

Zbyszek brał ślub już trzy razy, każdy z inną kobietą. Ostatnia uroczystość z pewnością zapadnie mu w pamięć Źródło: Pixabay/Birgit Böllinger

Swoje wesele Zbigniew zapamięta na długo dzięki oryginalnemu pomysłowi, który odważył się wcielić w życie. Zawsze chciał mieć wesele, które będzie wyróżniało go na tle innych. Potrzebował do tego jednak sporej ilości gotówki. Efekt, który ostatecznie osiągnął, spodobał się internautom.

Zbigniew chciał, aby to było ostatnie jego wesele. W tym celu postanowił zorganizować je w wyjątkowym miejscu, które bardzo przypadło gościom do gustu. Poprosił ich też o to, aby przebrali się w przepiękne stroje, które dodały całej ceremonii niezapomnianego uroku.

Wesele Zbigniewa było niezwykłe

Wybrankę swojego serca poznał kilka lat temu. Ślub z nią był trzecim ślubem w życiu Zbigniewa, który jest dwukrotnym rozwodnikiem. Dla swojej trzeciej żony wyprawił wesele, o jakim zawsze marzył. Panna młoda chętnie mu w tym pomogła.

W trakcie dwóch poprzednich wesel Zbigniewa zawsze działo się coś, co mężczyzna wspominał bardzo źle. Poprzednie wesela nie przypominały tych, które widuje się na filmach Hollywoodzkich. Zbigniew nie był wtedy bogaty, toteż nie miał wystarczającej ilości pieniędzy, aby zorganizować sobie uroczystość z dobrym jedzeniem, czy wytrawnymi trunkami. Nie stać go było także na wynajęcie udekorowanej sali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Los uśmiechnął się do Zbyszka dopiero za trzecim razem

Za trzecim razem to jednak się zmieniło. Zbigniew, gdy poznał trzecią żonę, miał już odłożone pieniądze. Był inżynierem z wieloletnim doświadczeniem i dobrze prosperującą firmą. Podczas swojego trzeciego wesela przy asyście urzędnika wyznał miłość kobiecie swojego życia, tym razem organizując uroczystość w przepięknym domu na Mazurach i zapraszając wielu gości, którzy przy drogich trunkach bawili się na cześć młodej pary aż do białego rana.

 - To było takie piękne wesele jak z filmów. Z Bogną kupiliśmy dom na Mazurach, a żeby pomieścić gości, na polach wystawiliśmy namiot. To pod tym namiotem ślubowaliśmy sobie przed urzędniczką stanu cywilnego. Na naszą prośbę goście byli ubrani letnio i nieoficjalnie, kobiety pięknie wyglądały w wiankach na głowach. Wymyśliła je Bogna, dziewczyna z prawdziwie artystyczną duszą. Było pięknie - wyznał w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Internauci są pod wrażeniem.

 - Brzmi imponująco - wyznała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Styliści złapali się za głowy. Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel, ciężko uwierzyć własnym oczom
  4. Ekspert TVP właśnie potwierdził najgorszą wizję Jackowskiego. Chodzi o "ekstremalne zjawiska pogodowe"
  5. Gwiazda "M jak Miłość" nie ścinała włosów od 15 lat. Gdy wyszła od fryzjera fanom odebrało mowę
  6. Paweł Kukiz prosi o modlitwę za swoją córkę. Hania jest ciężko chora, musi przejść operację

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News