Podczas ślubu w kościele goście nagle zaczęli po kolei wstawać. Pan młody nie wytrzymał, jego reakcja powala

Podczas ślubu w kościele goście nagle zaczęli po kolei wstawać. Pan młody nie wytrzymał, jego reakcja powala Źródło: youtube/ The Sun/

Wesele, jak nakazuje tradycja, było poprzedzone ceremonią zaślubin i to właśnie ona najbardziej zapadnie wszystkim w pamięć. Niespodziewane wydarzenia sprawiły, że pan młody nie był w stanie poskromić swoich emocji.

Wesele było ich największym marzeniem, do którego przygotowywali się przez ostatnie miesiące. Czując, że są sobie przeznaczeni, wspólnie czekali aż będą mogli powiedzieć sobie sakramentalne "tak", a później świętować z bliskimi ten wyjątkowy dzień. Byli przekonani, że wszystko mają dopięte na ostatni guzik, jednak niespodziewanie wydarzyło się coś, co zapamiętają do końca życia.

To nie wesele, a ślub najbardziej zapadnie im w pamięć. Nagle goście zaczęli wstawać, a reakcja pana młodego powala

W serwisie YouTube pojawiło się niezwykle poruszające nagranie prosto z irlandzkiego ślubu. Na ceremonii w kościele zjawiło się spore grono rodziny i przyjaciół państwa młodych, którzy chcieli towarzyszyć im w wkroczeniu w nowy etap życia. Para nie przewidywała dla swoich gości żadnych niespodzianek na samym ślubie i tym bardziej nie spodziewali się, że ci przygotowali coś dla nich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie mszy nagle goście zaczęli wstawać i kierować swoje kroki przed sam ołtarz. Przyszli małżonkowie nie rozumieli, co może za chwilę się wydarzyć, jednak bacznie przyglądali się poczynaniom bliskich. Nagle usłyszeli, że jedna z bliskich im osób zaczyna śpiewać, a po kilku sekundach kolejna. Grono "wokalistów" nieustannie się powiększało, aż powstał pokaźny chór, dzięki któremu między murami kaplicy rozbrzmiała romantyczna piosenka "Stand By Me". 

Utwór może być szczególnie znany każdemu z ceremonii zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle. W tamtym przypadku nie zabrakło łez wzruszenia, a w tym pojawiło się ich całe morze i to co ważniejsze, ze strony samego pana młodego. Mężczyzna, widząc, ale przede wszystkim słysząc bliskich, którzy dla niego i jego ukochanej wykonują tak niesamowity utwór, nie potrafił powstrzymać wzruszenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Na nagraniu widać, jak poruszony całą sytuacją ociera łzy. Niesamowity filmik szybko stał się prawdziwym hitem internetu, gdzie przypadkowe osoby przesyłają go między sobą, a pod publikacją zamieszczają same miłe słowa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News