Nagle na weselu ojciec panny młodej przerwał pierwszy taniec. Powód sprawił, że wielu gości długo nie mogło dojść do siebie

Nagle na weselu ojciec panny młodej przerwał pierwszy taniec. Powód sprawił, że wielu gości długo nie mogło dojść do siebie Źródło: Unsplash/Edward Cisneros

Wesele to wyjątkowy dzień dla każdej pary młodej. Jednym z najważniejszych elementów tej imprezy jest pierwszy taniec nowożeńców. Ojciec tych zakochanych właśnie w tym momencie postanowił wkroczyć na parkiet z powodu, który zaskoczył wszystkich.

Wesele tej pary nie obyło się bez zaskoczeń. Goście z pewnością zapamiętają moment, w którym ojciec panny młodej zdecydował się wkroczyć na parkiet i przerwać pierwszy taniec. Później okazało się, że miał ku temu bardzo poważne powody. 

Wesele to indywidualna sprawa państwa młodych?

Wesele to dla wielu osób najważniejsza impreza w życiu i każdy chce ją przeżywać na swój sposób. Każda para ma bowiem określone marzenia i wymagania dotyczące tego, jak wyglądać ma ten dzień. Większość osób stara się podążać za tradycją i dba o to, żeby pojawiły się wszelkie, niezbędne elementy ceremonii.

Jednym z najważniejszych punktów programu jest oczywiście pierwszy taniec. Ta para postanowiła przygotować się do tego występu w niekonwencjonalny sposób. Ich taniec zaskoczył wszystkich, a jeszcze większą niespodzianką była interwencja ojca panny młodej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taneczny zwrot akcji 

Para zamiast zatańczyć w tradycyjny sposób do jakiejś wolniejszej piosenki, postanowiła pokazać, że ma dystans do siebie i luźno potraktowała formułę tego elementu. Zaprezentowała nowoczesny taniec, któremu dużo bliżej do dyskotekowych pląsów niż sztywnych zasad panujących na sali balowej. Wszyscy byli zachwyceni tym innowacyjnym podejściem i oklaskiwali starania nowożeńców, którzy sprawiali wrażenie, że bawią się wyśmienicie. 

W pewnym momencie na parkiecie zjawił się jednak ojciec panny młodej. Część osób najprawdopodobniej spodziewała się, że mężczyzna wyrazi swoje niezadowolenie związane ze zbyt luźnym podejściem do tematu pierwszego tańca. On jednak zadziwił gości czymś zupełnie innym. Dołączył do swojej córki i razem z nią pokazał, na co go stać na parkiecie. Widać było gołym okiem, że jest dobrze obeznany w tanecznych trendach, a jego kocie ruchy oczarowały zebranych. Mężczyzna ewidentnie należy do starszego pokolenia, ale nadrobił zaległości i zaprezentował doskonałą znajomość hip-hopowych motywów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

Gdy goście zobaczyli ten niesamowity występ córki i ojca, przez długi czas nie mogli dojść do siebie. Okazało się, że jest to fantastyczne zwieńczenie uroczystości i kolejny dowód na to, że wesele powinno być przede wszystkim miłą imprezą, na której wszyscy czują się swobodnie i świetnie się bawią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

Źródło: Webniusy

Następny artykuł