Gdyby nie nagranie, nikt by im nie uwierzył. Przechodzi ludzkie pojęcie, co panna młoda zrobiła na swoim weselu

Gdyby nie nagranie, nikt by im nie uwierzył. Przechodzi ludzkie pojęcie, co panna młoda zrobiła na swoim weselu Źródło: facebook.com Schengen Story Magazine

To wesele z całą pewnością przejdzie do historii wszystkich wesel. Nie mieści się w głowie, co zrobiła panna młoda na własnym przyjęciu. Wszystko się nagrało, a materiał błyskawicznie trafił do sieci.

Wesele to noc jedyna w swoim rodzaju, choć nie w sposób zaprzeczyć, że również najbardziej kosztowna. Nic dziwnego, że narzeczeni chcą mieć wszystko dokładnie zaplanowane, by uniknąć nieprzewidzianych, a tym bardziej niechcianych, sytuacji. Nikt chyba jednak nie był w stanie przewidzieć, że gdy wydarzy się coś, czego goście nie będą raczej wspominać z uśmiechem na ustach, za wszystko odpowiedzialna będzie sama panna młoda. Jej zachowanie odbiera mowę.

Niewiarygodne, co zrobiła panna młoda. Wesele, którego nie da się zapomnieć, wszystko się nagrało 

O zatrważającej sytuacji z przyjęcia w południowej Walii, w klubie rugby w pobliżu Swanse, informuje Wirtualna Polska. Jak możemy się dowiedzieć, po kilku godzinach dobrej zabawy, personel był zmuszony wezwać na miejsce policję, a to dlatego, że panna młoda wdała się w bójkę z gośćmi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wiemy, że po zakończeniu wesela doszło do bójki przed klubem. To była impreza prywatna i nikt z klubu nie był w to zaangażowany. Mamy nadzieję, że wszyscy są bezpieczni, personel klubu powiadomił policję - brzmi oświadczenie klubu.

Nieprawdopodobne zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu, a film opublikowano na facebookowej stronie "Schengen Story Magazine". Widać na nim tarzającą się po ziemi pannę młodą, walczącą z inną osobą. Gdyby tego było, przez cały czas trwania szamotaniny tuż obok na ziemi leży inna kobieta, jak twierdzi jeden ze świadków, najprawdopodobniej była to pijana przyjaciółka świeżo upieczonej małżonki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

WP podaje, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie bójki i podkreśla, że nikt nie został ranny. Co zmotywowało pannę młodą do tak zawziętej walki? Odpowiedź na to pytanie póki co pozostaje tajemnicą. 

- Zostaliśmy wezwani do zgłoszenia zakłóceń na boiskach w pobliżu klubu Penlan Rugby o 23:35 w piątek 4 września. Funkcjonariusze byli obecni i sprawa jest w toku. Każdy, kto ma informacje na temat zajścia, powinien się z nami skontaktować - poinformowały lokalne władze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonych
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Samotny ojciec zabrał kilkuletnią córkę do restauracji. Po powrocie do domu zalał się łzami, nieoczekiwany finał

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News