Wesele było jak z bajki. Wtedy wkroczył wujek Sławek i zamienił je w koszmar. Wymiociny sprzątali godzinami

Wesele było jak z bajki. Wtedy wkroczył wujek Sławek i zamienił je w koszmar. Wymiociny sprzątali godzinami Źródło: Unsplash/Skye Studios

Wesele miało być dla niej najwspanialszym dniem w życiu. Niestety, nie wszyscy goście byli w stanie utrzymać fason. Wujek Sławek całkowicie zniszczył uroczysty dzień.

Wesele zostało zepsute przez wujka Sławka, który zdecydowanie przesadził z alkoholem. Iga miała wielkie nadzieje, że obejdzie się bez incydentów na imprezie. Po bajkowym ślubie nie spodziewała się, że jedna osoba z rodziny wszystko zepsuje.

Na wesele był zaproszony wujek Sławek 

28-letnia Iga, wspominając, jak zepsute zostało jej wesele, opowiedziała historię pewnego kuzyna, który nazywany jest w jej rodzinie "wujkiem Sławkiem". Słynie on z tego, że na każdej imprezie weselnej musi czymś "zabłysnąć". Zawsze próbuje rozkręcić imprezę, a czasami niestety robi to nawet mimo protestów innych gości.

- Często robi przy tym z siebie pośmiewisko, opowiada sprośne kawały, bierze różne dziewczyny do tańca, myśląc, że jest największym królem parkietu. Zapraszając go na swój ślub, domyślałam się mniej więcej, co mnie czeka. To jednak co wydarzyło się podczas przyjęcia przeszło moje najśmielsze oczekiwania - opowiadała Iga.

Wujek Sławek zepsuł całe wesele

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wesele do pewnego momentu było całkiem udane. Nagle w trakcie oczepin zauważono, że brakuje chętnych do jednej zabawy. Wtedy też zgłosił się wujek Sławek we własnej osobie. Zabawa polegała na kręceniu się wokół butelki wódki, co w połączeniu z dużymi ilościami wypitego alkoholu, mogło się skończyć jedynie problemami żołądkowymi. W momencie, kiedy wodzirej powiedział stop, trzeba było zatrzymać się, wlać alkohol do naczynia i go wypić.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

W pewnym momencie wujek Sławek stwierdził, że jest mu gorąco. W związku z tym zdjął marynarkę i rozpiął koszulę, odsłaniając nagi tors. Weselnicy przymknęli na to oko, ale nie mogli udawać, że nie widzieli tego, co się stało potem. Kręcenie się w kółko spowodowało u wujka taki wstrząs żołądka, że ten zwymiotował na środku sali. Chcąc uciec z miejsca zdarzenia, wpadł na dekoracje sceny, które spadły na ziemię - całkowicie niszcząc wesele Igi. Jego wymiociny sprzątano po wszystkim godzinami, a panna młoda niestety nigdy nie zapomni tego obrzydliwego widoku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News