Pan młody upił się do nieprzytomności na weselu. Teściowa zaczęła robić mu nieprzyzwoite rzeczy i wszystko się nagrało

Pan młody upił się do nieprzytomności na weselu. Teściowa zaczęła robić mu nieprzyzwoite rzeczy i wszystko się nagrało Źródło: unspalsh.com/Alasdair Elmes

Wesele powinno przebiegać bez żadnych zakłóceń, tego przynajmniej życzyłaby sobie większość par młodych. Nie zawsze to się udaje, a jednym z powodów jest nadużywanie alkoholu. Ten pan młody zdecydowanie przesadził, a teściowa jeszcze pogorszyła sytuację.

Wesele nie może się obejść bez alkoholu. Widok pijanych gości nikogo nie dziwi na takiej imprezie, jednak gdy to panna młoda lub pan młody przesadzą z trunkami, można się szykować na skandal. tak było w tym przypadku - świeżo upieczony mąż nie mógł się powstrzymać przed nadmiernym piciem. To, co wtedy zrobiła mu teściowa, oburza.

Pan młody i teściowa zrujnowali wesele swoim zachowaniem

Panna młoda musiała być załamana, gdy zobaczyła, do jakiego stanu doprowadził się na pan młody. Mężczyzna zdecydowanie przesadził z ilością wypitego alkoholu i w trakcie wesela ledwo stał na nogach. Nie był w stanie nawet samodzielnie zjeść. Fatalny stan pana młodego od razu zwrócił uwagę wszystkich gości, ale to jeszcze nie było najgorsze. 

Teściowa stwierdziła, że nie może go tak zostawić i od razu się do niego przysiadła. To, co zrobiła, dla wielu osób jest wyjątkowo nieprzyzwoite w każdych okolicznościach, a powinowactwo dodatkowo pogarsza sprawę. Kobieta zaczęła rękami karmić niemal nieprzytomnego zięcia. A ten jadł w wyjątkowo nieelegancki sposób, kawałki jedzenia zwisały mu z ust, a wyraz jego twarzy pozostawiał wiele do życzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są oburzeni zachowaniem teściowej

Jeden z gości weselnych postanowił nagrać tę kuriozalną sytuację. Filmik trafił do sieci, gdzie wzbudził spore zainteresowanie. Tym razem głosy są podzielone: część osób uważa, że zachowanie matki panny młodej jest wzorowe i urocze, większość jednak nie wypowiada się o tej parze pochlebnie. Według nich to obrzydliwe, a sam pan młody popisał brakiem szacunku do rodziny, a nawet instytucji małżeństwa.

- Jak on mógł doprowadzić się do takiego stanu?! Żenujące, żona będzie mieć przechlapane - irytuje się internautka.

- Powinien opuścić salę i zniknąć wszystkim z oczu. Obleśne - ocenia druga.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

- Niezła ta mamuśka... Takie rzeczy są chyba zarezerwowane dla żony? Może jeszcze masaż mu zrobi? - pyta kolejna.

- Po co karmi, jeszcze by się zadławił. Jak można być takim człowiekiem. Biedna panna młoda, musiało jej być okropnie wstyd za tę dwójkę - stwierdza następna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News