Jak możliwe, że nikt o tym nie wiedział? Robert Korzeniowski wziął ślub z 16 lat młodszą ukochaną

Jak możliwe, że nikt o tym nie wiedział? Robert Korzeniowski wziął ślub z 16 lat młodszą ukochaną Źródło: instagram.com/robert_korzeniowski/

Wesele Roberta Korzeniowskiego zostało zorganizowane po cichu i swoje trzecie małżeństwo świętował w otoczeniu najbliższych przyjaciół oraz rodziny. Jego ukochana, o 16 lat młodsza Justyna, miała na sobie kreację w wyjątkowym kolorze.

Wesele odbyło się w ekskluzywnym warszawskim hotelu. Nie wiedział o tym nikt poza najbliższymi pary młodej. Ogromnym zdziwieniem było pojawienie się zdjęć ze ślubu, na których dokładnie widać obrączki. Polski chodziarz ożenił się po raz trzeci.

Trzecie wesele chodziarza było kameralne i wystawne

Nie wiedział o tym kompletnie nikt, tylko najbliżsi krewni oraz przyjaciele - razem około 50 osób. Robert Korzeniowski ożenił się po raz trzeci! Para pobrała się w ekskluzywnym Hotelu Raffless w Warszawie, 9 listopada o godzinie 17:00. Wśród gości można było zauważyć między innymi Apoloniusza Tajnera z żoną. Po półgodzinnej uroczystości goście mogli zacząć świętować w wykwintnej i kameralnej sali - wesele trwało do białego rana.

Robert Korzeniowski ożenił się ze swoją partnerką, 16 lat młodszą Justyną Sobalą. Pierwszy raz na randkach przyłapano ich jesienią zeszłego roku. Od tamtej pory byli nierozłączni. Panna młoda nie pojawiła się w tradycyjnej bieli - miała na sobie długą, różową, drapowaną suknię z koronkowymi wstawkami na dekolcie, plecach i rękawach. Jak przyznali tuż po ślubie, nie byli zestresowani, ponieważ "wybiegali się" na porannym treningu. Podróż poślubną również zaczną intensywnie - wezmą udział w Biegu Niepodległości, a wraz z nimi zrobi to część weselnych gości.

Kim jest wybranka Roberta Korzeniowskiego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, że o 16 lat młodsza Justyna Sobala pochodzi z Warszawy. Jest menedżerem Roberta Korzeniowskiego, jednocześnie pełni też taką funkcję w założonym przez niego klubie lekkoatletycznym RK Athletics. Justyna Sobala zarządza też kontem na Facebooku wspomnianego klubu i jest ekspertką od mediów społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Roksany Węgiel z 20 lat starszym facetem! Rodzice 14-latki mogą nie być zadowoleni
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym był żonaty dwa razy - najpierw był związany z Agnieszką, z którą po 20 latach małżeństwa wziął rozwód, a następnie ożenił się z Magdaleną Kłys, z którą rozwiódł się po 6 latach. Z pierwszą żoną ma dwie córki, Angelikę i Rozalię, a z drugą doczekał się pierwszego syna, Franka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Mama myślała, że jej dziecko spłonęło w pożarze. Nagle strażacy dokonali odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

Źródło: Fakt

Następny artykuł