Cały świat naśmiewał się z "najbrzydszej panny młodej". Ale ona schudła i przeszła metamorfozę, teraz wygląda jak bogini

Cały świat naśmiewał się z "najbrzydszej panny młodej". Ale ona schudła i przeszła metamorfozę, teraz wygląda jak bogini Źródło: Screen/Webniusy

Wesele powinno być radosnym i cudownym wydarzeniem dla małżonków. Ta kobieta nie zapamiętała go w taki sposób przez to, że została okrzyknięta "najbrzydszą panną młodą". Teraz przeszła szokującą metamorfozę i prezentuje się wspaniale.

Wesele jest zwykle wydarzeniem, na którym każdy chce wyglądać jak najlepiej, a w szczególności młoda para, która długimi miesiącami przygotowuje się do tej ceremonii. Cały świat naśmiewał się z tej kobiety i nazywał ją "najbrzydszą panną młodą". Ona zaskoczyła wszystkich i przeszła spektakularną metamorfozę w prawdziwą boginię. 

Wesele brzydkiego kaczątka 

Wesele tej pary stało się źródłem okrutnych żartów, a największa krytyka spadła na pannę młodą, która według niektórych osób prezentowała się wyjątkowo nieatrakcyjnie. Internauci komentowali dysonans pomiędzy wyglądem małżonków, co z pewnością sprawiło kobiecie dużą przykrość. 

Ona jednak zareagowała na słowa hejterów we wspaniały sposób. Postanowiła zadbać o siebie, zrzucić zbędne kilogramy i w ten sposób rozprawić się łatką "najbrzydszej panny młodej". Gdy dziś ogląda się jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że jest to ta sama osoba. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zjawiskowa metamorfoza 

Duża część osób być może wpadłaby w rozpacz na skutek tak brutalnej krytyki albo zamknęła się w sobie, nie mogąc sobie poradzić z szyderczymi komentarzami. Ta kobieta jednak pokazała, że słowa hejterów potrafią się stać najlepszą motywacją. Był to pierwszy krok do zjawiskowej metamorfozy, którą przeszła. 

Z dziewczyny o wyraźnej nadwadze zmieniła się w prawdziwą boginię. Postanowiła bowiem popracować nad sobą i zabrała się za regularne ćwiczenia, zaczęła też prowadzić zdrowy tryb życia. Zdecydowała się zwracać uwagę na odpowiednią dietę. Kombinacja tych czynników, ogromnej motywacji i silnego charakteru zdziałała cuda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Nie ma już śladu po "najbrzydszej pannie młodej", która swojego czasu stała się pośmiewiskiem Internetu. Wesele zawsze będzie dla niej najprawdopodobniej wspomnieniem, które obudzi w niej smutne skojarzenia właśnie ze względu na kpinę innych. Z drugiej zaś strony, kiedy obejrzy swoje zdjęcia z przeszłości, a później spojrzy w lustro, będzie zadowolona z tego, co udało jej się osiągnąć. 

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

Źródło: Facebook

 

Następny artykuł