Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały

Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały Źródło: unsplash.com/Beatriz Pérez Moya

Huczne wesele, które odbywało się na Śląsku, miało trwać 2 dni bez przerwy. Jednak o przerwie zadecydowali nie goście, a sami nowożeńcy - stwierdzili, że z własnej woli opuszczą salę, na której świętowali. Kiedy wyjawili gościom powód swojej decyzji, ci przecierali oczy ze zdumienia.

Wesele, które było zaplanowane już od miesięcy, zostało przerwane przez młodą parę. Nie mogli znieść jednego faktu, który nagle zmienił cały bieg wydarzeń. Nie tak miały wyglądać te dwa piękne, wyjątkowe dni, lecz nowożeńcy niczego nie żałują.

Podczas wesela Moniki i Marcina pojawiły się małe komplikacje

Marcin i Monika Ciepłak już od miesięcy planowali swoje wesele. Sala, muzyka, catering, dekoracje, fotograf - wszystko było dopięte na ostatni guzik i nie było nawet mowy, żeby coś pokrzyżowało im plany. 28-latek i 31-latka z Rybnika nie byli przygotowani na taki obrót spraw, lecz musieli stawić czoła nagłym wydarzeniom.

28 września powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a kilka godzin później już wesoło tańczyli wśród gości. Jednak już wtedy wiedzieli, że będą musieli opuścić salę o określonej godzinie i być może pojawienie się na poprawinach będzie niemałym problemem. Wszystko przez bieg "Extreme Kamień", w którym na dystansie 6 kilometrów pokonuje się przeszkody w błocie i wodzie. Bieganie jest ich wielką pasją i za nic nie chcieli tego przegapić.

Wesele opuścili w wielkim pośpiechu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika, nauczycielka fotografii, jest już zaprawiona w boju - kiedyś trenowała sztuki walki. Z kolei Marcin od 7 roku życia biega. To właśnie on zaraził ją swoją pasją, kiedy poprosiła go o rozpisanie treningu. I tak już zostało - biegną razem przez życie i nawet przez myśl im nie przeszło, by opuścić wyścig, który odbywał się podczas ich wesela. To ich przecież połączyło.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Małżeństwo zeszło z parkietu o 5 nad ranem. Przespali się 3 godziny i ruszyli na linię startu w dość niecodziennych strojach. Monika biegła z welonem, z kolei Marcin w muszce. Świeżo upieczonemu mężowi udało się wygrać bieg "Extreme Kamień" i cieszył się ze zdobytego medalu, Monika także uplasowała się na dobrej pozycji. Zdążyli też wrócić na poprawiny. Kiedy opowiedzieli gościom o tym, co przeżyli jeszcze parę godzin temu, nikt nie mógł w to uwierzyć. Jednak zgromadzeni byli szczęśliwi, że para osiągnęła swój cel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorą na Alzheimera. Jej tłumaczenie szokuje
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

Źródło: Fakt

Następny artykuł