Weselnicy nagle zdębieli, gdy zobaczyli co mają na talerzach. Granice dobrego smaku przekroczone

Weselnicy nagle zdębieli, gdy zobaczyli co mają na talerzach. Granice dobrego smaku przekroczone Źródło: fot. pixabay.com/ceskyfreund36

Wesela są zazwyczaj bardzo wystawne, a stoły aż się uginają od ilości jedzenia oraz dostępnych napojów. Jednak nie wszędzie tak musi być, choć tym razem państwo młodzi rzeczywiście chyba nieco przesadzili. Goście dosłownie przecierali oczy ze zdumienia.

Wesela w Polsce bez wątpienia są prawdziwym rajem dla wszystkich łasuchów. Liczne dania na ciepło podawane przez kelnerów, a także zimne przekąski, które zazwyczaj są regularnie wymieniane na świeże porcje, wprawiają w zachwyt wszystkich fanów pysznego jedzenia. Każdy, kto w swojej bliskiej rodzinie miał chociażby jedno wesele, wie, że po każdym takim przyjęciu zostają zapasy na kilka najbliższych dni.

Jednak nie wszystkie kraje idą w tego typu przepych, kiedy chcą świętować zawarcie małżeństwa przez młodą parę. Chociaż w tym wypadku to, co zaserwowano gościom w eleganckim hotelu, ciężko nawet nazwać skromnym poczęstunkiem. Podane potrawy bardziej przypominają jadłospis biednego studenta, który ledwo wiąże koniec z końcem.

Wesele, jakiego goście jeszcze nie widzieli

Każde wesele, aby było uznane za udane, musi posiadać trzy rzeczy, bez których zwyczajnie nie ma racji bytu. Mowa oczywiście o odpowiedniej muzyce, smacznym jedzeniu oraz napitkach, które przekonają do zabawy każdego. Jednak za granicą Polski często można spotkać się z weselami, które bardziej przypominają wspólny, rodzinny obiad bez hucznej zabawy.

Jedna z internautek podzieliła się na portalu Facebook swoim przeżyciami z wesela swojej bliskiej znajomej. Samo przyjęcie odbywało się w "luksusowym" hotelu w Leeds, chociaż jedzenie, które podano gościom, bardziej pasuje do gastronomicznej budki przy dworcu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERĄ

Jako przystawkę zaserwowano pudding Yorkshire, który przypomina nasze paszteciki, jednak zazwyczaj podawany jest w towarzystwie mięsa lub różnorodnych dodatków. Tym razem jednak tak się nie stało, a niestety kolejne dania nie wyglądały lepiej - na drugi ogień poszła mrożona pizza z tuńczykiem i frytkami.

 - Jako przystawkę podano nam mrożony pudding Yorkshire, bez żadnych dodatków. Na drugie danie dostaliśmy pizzę z tuńczykiem z mrożonki, podawaną z ketchupem i frytkami - pisze internautka.

Nie da się ukryć, że menu wybrane przez parę młodą menu może zaskoczyć i  zniechęcić do dalszej zabawy, jednak bez wątpienia ich goście nie zapomną tego dnia do końca swojego życia, chociaż raczej nie z tych względów, z których powinni.

wesle fot. facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje
  6. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News