Pan młody podczas swojego wesela dopuścił się najbardziej haniebnego czynu. Wszystko na oczach zdruzgotanej żony

Pan młody podczas swojego wesela dopuścił się najbardziej haniebnego czynu. Wszystko na oczach zdruzgotanej żony Źródło: youtube.com/PewDiePie

Wesele miało być najpiękniejszym dniem ich życia. Niestety marzenia o małżeństwie i pięknym świętowaniu zostały zniszczone przez niedoszłego pana młodego, który zrobił coś okropnego na oczach swojej przyszłej żony. To zdarzenie błyskawicznie obiegło wszystkie media.

Wesele było przez nich planowane miesiącami. Tuż przed ślubem Daniel Carney dopuścił się odrażającego przestępstwa, które próbował zatuszować, a wszystko w trakcie wieczora panieńskiego swojej ukochanej. Miała do ukochanego prośbę, by ten zajął się jej nietrzeźwą przyjaciółką. To, co zrobił mężczyzna, odebrało mowę prokuraturze, która nie była w stanie uwierzyć, że Amerykanin jest zdolny do aż tak haniebnego czynu.

Wesele się nie odbyło. Wszystko przez pana młodego

W trakcie wieczora panieńskiego niedoszłej żony Carneya, jedna z przyjaciółek jego ukochanej zgłosiła, że czuje się bardzo niedobrze z powodu za dużej ilości wypitego alkoholu. Mężczyzna został poproszony przez przyszłą żonę, aby odprowadził ją na parking i odwiózł do domu. Amerykanin miał jednak zupełnie inne plany.

Według zeznań pokrzywdzonej mężczyzna zaciągnął ją do opuszczonego budynku męskiej szatni i korzystając z jej upicia, wykorzystał ją seksualnie, co zauważyła jego przyszła żona, która odciągnęła go od nietrzeźwej. Jak sama mówi, dzień później próbował załagodzić sytuację, prosząc o dyskrecję i sugerując wzięcie tabletki dzień po. Kobieta nie wybaczyła mu gwałtu i zgłosiła zdarzenie na policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Carney odpowiada przed prokuraturą

Amerykanin dość szybko został złapany przez policję, która oskarżyła go o gwałt na osobie będącej pod wpływem alkoholu. Sam Carney przez długi czas nie chciał przyznać się do winy, ale ostatecznie potwierdził zarzut napaści seksualnej, zaprzeczając jednak, że między nim a pokrzywdzoną doszło do stosunku seksualnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Prokuratura nie dała wiary zeznaniom mężczyzny i postawiła mu zarzut dewiacyjnego stosunku seksualnego z nieprzytomną osobą oraz napaść.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronkę czeka SZTURM! Kurczak po 50 groszy, żeberka po 2,50 zł
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Fakt

Następny artykuł