Wesele nie potoczyło się tak jak miało. "Bardzo mi się podobał widok mojej żony posuwanej przez innego faceta"

Wesele nie potoczyło się tak jak miało. "Bardzo mi się podobał widok mojej żony posuwanej przez innego faceta" Źródło: youtube.com/ Adam Zacharek

Wesele potoczyło się w dość niespodziewany sposób. Mężczyzna, który wraz ze swoją żoną gościł na zabawie weselnej, zasnął pod wpływem alkoholu. Gdy ocknął się w łóżku, okazało się, że jego żona uprawia seks z innym z weselników. Reakcja męża na takie zachowanie swojej ukochanej jest zadziwiająca.

Wesele, na którym mąż przebywał ze swoją żoną, było przepełnione dużą ilością alkoholu. Zmęczony piciem weselnik wraz ze swoją ukochaną przeszedł do pokoju, w którym zasnął. W pewnym momencie obudziły go krzyki wydawane przez kobietę, która nie mogła oprzeć się okazji zdradzenia swojego ukochanego. Mąż zachował się w najbardziej nieprawdopodobny ze wszystkich możliwych sposób.

Wesele, którego nie zapomni nigdy. Żona uprawiała seks z innym

Mężczyzna nie mógł podejrzewać, że jego żona jest w stanie go zdradzić. W trakcie wesela, na którym mężczyzna gościł wraz ze swoją drugą połówką, doszło jednak do dość niespodziewanego zdarzenia, którego był w pełni świadomym świadkiem.

- Kilka miesięcy temu po zabawie na weselu z żoną poszedłem do pokoju gościnnego. Sporo wypiłem więc zasnąłem od razu. Gdy się przebudziłem, łóżko skrzypiało, a żona stękała dość głośno. Po chwili zdałem sobie sprawę, że moją 46 letnią żonkę ostro posuwa inny weselnik w mojej obecności i nawet to im nie przeszkadza. Byli tak zajęci, że nawet nie zwrócili uwagi na to, że już nie śpię. Cała sytuacja mnie na tyle zaskoczyła, że nic nie zrobiłem  - wyznaje Robert

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widok go zafascynował

Robert nie ukrywa, że ta nietypowa sytuacja wcale nie zbiła go z tropu, a nawet wręcz przeciwnie - poczuł podniecenie i mimo, że skrywa to odkrycie przed ukochana, to lubi wracać do niego w pamięci.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

-  Widok zadziałał na mnie jak afrodyzjak i po chwili poczułem tak silne podniecenie. Udawałem dalej śpiącego bacznie obserwując. Czułem się jakbym oglądał pornola, ale z udziałem swojej małżonki. Nie będę ściemniał, bardzo mi się podobał widok mojej kobiety posuwanej przez innego faceta. Żona nie domyśla się, że to widziałem, a ja nie mam jej za złe, że się puściła na boku, w końcu to moja wina, mogłem mniej wypić alkoholu. - wyznaje mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: Kafeteria

Następny artykuł