Doszło do rękoczynów, para młoda zaczęła się bić. Wszystko przez film, który pokazano na weselu

Doszło do rękoczynów, para młoda zaczęła się bić. Wszystko przez film, który pokazano na weselu Źródło: YouTube / THC Channel

Wesele skończyło się ogromną aferą, pomiędzy młodymi doszło do szarpaniny. Wszystko przez wideo, które zostało odtworzone w środku ceremonii. Goście byli w szoku.

Wesele miało być najszczęśliwszym dniem ich życia, niestety impreza skończyła się ogromnym skandalem. Wszyscy goście byli w kompletnym szoku, kiedy para młoda zaczęła się bić. Wszystko przez nagranie, które odtworzono w trakcie imprezy. Film wywołał wielką aferę.

Wesele skończyło się rękoczynami

Pan młody pochodził z chińskiej prowincji Fujian, swoją narzeczoną poznał dwa lata wcześniej. Po jakimś czasie para zdecydowała się na ślub i zaczęła planować ceremonię. Młody mężczyzna nie był jednak w stanie do końca zaufać swojej żonie, zainstalował więc w ich wspólnym domu kamery, które rejestrowały wszystko, co się tam dzieje. Jedna z nich znajdowała się w sypialni. 

Przeczucia narzeczonego okazały się słuszne, jeden z filmów, które nagrała domowa kamera, złamał mu serce. Zraniony mężczyzna nie dał się jednak ponieść emocjom i starannie zaplanował swoją zemstę. W czasie wesela, para młoda została poproszona przez prowadzącego ceremonię na scenę. Mężczyzna zapowiedział, że zaraz goście będą mogli zobaczyć film o tym, jak dorastali narzeczeni. Chwilę po odpaleniu nagrania okazało się, że na wideo prezentuje zdecydowanie inną treść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pan młody zainstalował w ich mieszkaniu kamery, jedno z nagrań złamało mu serce

Film podłożył pan młody, który przyłapał swoją narzeczoną na zdradzie. Nagranie pochodziło z ich sypialni, gdzie kobieta uprawiała seks z mężem swojej siostry, która była w 6 miesiącu ciąży. Niewierna narzeczona była w szoku, nie spodziewała się czegoś takiego. 

- A myślałaś, że nic nie wiem? - zapytał pan młody swoją ukochaną.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Panna młoda najpierw zamarła z przerażenia, a później wpadła we wściekłość. Doszło do szarpaniny między narzeczeństwem, a goście ruszyli im na pomoc. Rozdzielono państwa młodych, nie wiadomo jednak, jak ich losy potoczyły się dalej. Weselnicy na pewno jednak zapamiętają ten ślub do końca życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News