Wszystkich poruszył gest panny młodej. Podczas wesela miała na rękach zmarłego ojca

Wszystkich poruszył gest panny młodej. Podczas wesela miała na rękach zmarłego ojca Źródło: unsplash/Mickel Alexander

Wesele jest jednym z najpiękniejszych dni dla zakochanej pary. W ten dzień ich przyjaciele i rodzina mogą wspólnie z nimi brać udział w ceremonii. Pewna panna młoda wpadła na pomysł, jak przemycić na swój ślub zmarłego ojca. Wszyscy goście byli w szoku.

Wesele było gotowe, panna młoda ubrana w piękną suknię, pan młody już czeka w garniturze. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Każda problem rozwiązany, wszystko idzie zgodnie z planem. Nie ma żadnego powodu, żeby coś mogło popsuć ten dzień. 

Lecz okazuje się, że panna młoda przyszykowała prawdziwą niespodziankę. Postanowiła za wszelką cenę cieszyć się z obecności swojego taty na weselu. Niestety mężczyzna nie żył, ale kobieta obeszła ten problem w kreatywny, lecz szokujący sposób.

Wesele z ojcem na rękach 

Ślub był zaplanowany od dłuższego czasu. Państwo młodzi mieli zapewnioną salę i termin w kościele. Zamówione kwiaty miały niebawem pojawić się, żeby florystka mogła zrobić z nich bukiet ślubny. Niestety na cztery miesiące przed datą ślubu zmarł ojciec panny młodej, który niestety przegrał walkę z rakiem prostaty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta, chociaż pogrążona w żałobie, nie chciała rezygnować z zaplanowanej i opłaconej ceremonii. Postanowiła, że mimo śmierci taty ślub i wesele się odbędą. Jedynym problemem pozostało marzenie, którego wiedziała, że nie będzie mogła spełnić.

Przyszła panna młoda bardzo chciała, by jej ojciec zaprowadził ją do ołtarza. Niestety po śmierci nie mógł tego zrobić, a on sam wielokrotnie wspominał, że bardzo chciałby uczynić ten gest w dniu ślubu swojej córeczki.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze

Nie chcąc rezygnować z marzenia, dziewczyna wpadła na pomysł, jak mogłaby cieszyć się z obecności ojca podczas swojego wesela. Postanowiła wykorzystać jego prochy tworząc ślubny manicure, a nawet idąc za ciosem wykorzysta resztki taty do stworzenia biżuterii. Ten szokujący pomysł wstrząsnął zarówno gośćmi, jak i internautami, bowiem o kontrowersyjnym pomyśle szybko zrobiło się głośno. 

uploaded

Po weselu kobieta zdjęła paznokcie z progami taty i oprawiła je w ramkę, żeby do końca dni miała pamiątkę nie tylko po tym wspaniałym dniu, ale także i po ojcu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

źródło: o2

Następny artykuł