Siostra powiedziała, że na jej wesele może się ubrać w co chce. Nie wstydziła się, goście przecierali oczy, gdy ją zobaczyli

Siostra powiedziała, że na jej wesele może się ubrać w co chce. Nie wstydziła się, goście przecierali oczy, gdy ją zobaczyli Źródło: youtube.com/ PewDiePie

Wesele i ślub będą czymś, czego ta kobieta nie zapomni nigdy. Jej własna siostra, a zarazem świadkowa, pojawiła się w przebraniu, wykorzystując zgodę na dowolny strój. Tak nietypowego zawarcia związku małżeńskiego nie miał chyba nikt.

Wesele w stanie Nebraska miało nie różnić się niczym, od pozostałych. Ot, radosna ceremonia, w której udział bierze dwóch zakochanych w sobie ludzi. Wszystko wyglądałoby jak normalna, amerykańska ceremonia, tak dobrze znana nam z filmów. Byłoby tak, gdyby nie inicjatywa świadkowej, która na ślubie swojej siostry pojawiła się w oryginalnym przebraniu. Goście nie mogli uwierzyć, a potem zaczęli pokładać się ze śmiechu.

Wesele, którego nie zapomną nigdy. Świadkowa zaskoczyła gości

Rodzina Deanny Meador nie należy do najbogatszych, postawiono więc, że ceremonia zaślubin i wesele będą dość skromne. Siostra kobiety zapytała ją, czy musi inwestować pieniądze w drogie ubranie w tej sytuacji. Przyszli państwo młodzi powiedzieli jej, że nie ma problemu, jak ubierze się w cokolwiek i to jej obecność jest ważna, a nie strój, który wybierze.

Kobieta przez pewien czas myślała nad ubiorem, szukała go, ale nie mogła znaleźć niczego, co pasowałoby na ślub i nie wymagałoby dużych pokładów finansowych. W pewnym momencie kobieta wymyśliła, że wypożyczy strój z wypożyczalni. Trafiła tam na coś, co przyciągnęło jej oko i sprowokowało do zrobienia swojej siostrze żartu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego nikt nie mógł się spodziewać

Panna młoda nie mogła wytrzymać ze śmiechu, kiedy zobaczyła swoją siostrę w stroju dinozaura. Kobieta trzymająca kwiaty przy rozstawionym w ogrodzie ołtarzu w niezwykłym przebraniu, spotkała się z akceptacją ze strony panny młodej, która z miejsca pokochała tę formę żartu.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Amerykanka w dość niewygodnym stroju wytrzymała całą ceremonię i dopiero, gdy nie była w stanie swobodnie tańczyć w nim na weselu, postanowiła sięgnąć po tanią sukienkę, którą miała "na wszelki wypadek".

uploaded

fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu