Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon

Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon Źródło: unsplash.com/Davids Kokainis

Wesele i ślub zazwyczaj mają być chwilami dostojnymi. Nie każda para jednak chce, aby uroczystość była całkowicie poważna. Ta panna młoda zdecydowała się powiedzieć swojemu ukochanemu wyjątkowo ohydną rzecz w jednym z najważniejszych momentów.

Wesele najczęściej jest ceremonią elegancką, a wszystko odbywa się według szczegółowego planu. Rzadko kiedy państwo młodzi mają odwagę zaryzykować i powiedzieć czy zrobić coś nietypowego. Pewna kobieta nie przejmowała się podniosłą atmosferą - chciała powiedzieć przyszłemu mężowi coś wyjątkowo obrzydliwego. Nie spodziewała się, że jej słowa wszyscy usłyszą.

Panna młoda zrujnowała swoje wesele

Do zdarzenia doszło podczas ślubu Taylor i Luke'a. W Ameryce cała uroczystość wygląda nieco inaczej niż w Polsce - pan młody czeka na ukochaną przy ołtarzu, a najważniejszym momentem jest ten, w którym zakochani mają powiedzieć kilka słów od siebie. Zazwyczaj są to piękne przemowy podkreślające łączące parę uczucie. Tym razem przyszła żona nie wiedziała, że jej partner ma wpięty ukryty mikrofon. To miało katastrofalne skutki.

Gdy panna młoda stanęła u boku swojego ukochanego usłyszała, że ten wyszeptał jej, jak pięknie wygląda. Ona zaś postanowiła powiedzieć coś w zupełnie innym tonie. Myślała, że ohydny żart trafi jedynie do uszu ukochanego. Gdy wiedziała o mikrofonie, zapewne nie zdecydowałaby się na tak osobiste wyznanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Goście weselni nie mogli uwierzyć własnym uszom

Mikrofon był połączony ze sprzętem kamerzysty, aby ten mógł nagrać wszystkie wypowiedzi państwa młodych bez żadnych zakłóceń. Panna młoda nie miała o tym pojęcia, gdy wyszeptała do swojego przyszłego męża:

- Tuż przed tym, jak zaczęłam iść do ołtarza, zrobiłam naprawdę wielką kupę - wyznała.

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Zaraz po tym Luke poinformował ją, że jej słowa zostały zarejestrowane przez kamerę. Taylor ogromnie się zawstydziła, jednak nie było już odwrotu - wstydliwe zdanie zostało uwiecznione na filmiku, który widzieli nie tylko goście, ale też internauci. Nagranie szybko zyskało rozgłos w sieci i ciągle zdobywa nowe wyświetlenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Kobieta zdębiała, gdy go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News