Panna młoda zatańczyła z tatą na weselu. Chwilę później goście nie mogli przestać krzyczeć, natychmiast wyciągnęli telefony

Panna młoda zatańczyła z tatą na weselu. Chwilę później goście nie mogli przestać krzyczeć, natychmiast wyciągnęli telefony Źródło: youtube/BP Film & Photo

Wesele zostanie w pamięci gości na długo. Byli oni świadkami przejmującego zdarzenia, kiedy panna młoda wraz ze swoim tatą wykonała taniec. Zebrani na sali zaczęli krzyczeć i wyciągnęli telefon, by nagrać wszystko.

Wesele można przygotować tak, by nikt o nim nie zapomniał. Na fantastyczny pomysł wpadała pewna panna młoda, która wraz z tatą przygotowała niespodziankę dla świeżo upieczonego męża, rodziny, przyjaciół i pozostałych gości. Przykład Mikayli pokazuje, że niewielkim nakładem można sprawić, że nasze wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. 

Niezapomniane wesele za sprawą pierwszego tańca

Taniec nie zapowiadał się, że będzie aż tak wyjątkowy. Mikayla razem z tatą, Natem, zaczęli tańczyć do powolnej muzyki, objęci. Nie minęła chwila, a muzyka się zmieniła, wraz z układem tanecznym, który już nie zakładał klasycznego tańca z tatą do powolnej piosenki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Założyli okulary przeciwsłoneczne, tata zrzucił marynarkę i zaczęło się. Tata panny młodej pokazał niesamowite umiejętności taneczne. Zebrani na sali goście nie mogli się powstrzymać, pojawiły się pierwsze wiwaty i okrzyki oraz brawa. Rodzina i przyjaciele nie spodziewali się, że będą świadkami tak niesamowitego tańca. 

Panna młoda i jej tata wykonali nawet fragment układu choreograficznego z teledysku "Gangnam Style", czym zachwycili i rozbawili widzów. 

Wesele, które przejdzie do historii 

Wiele internautek zainspirowało się pomysłem panny młodej. Komentują nagranie twierdząc, że to jedna ze wspanialszych rzeczy, jaką widziały na weselu. Wykonanie tańca z tatą w tak wyjątkowy dzień sprawiło, że nie tylko goście oszaleli z zachwytu, ale i cały internet. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Wesele Mikayla przejdzie do historii za sprawą fantastycznego tańca. Zebrani na przyjęciu goście na zawsze zapamiętają te wyjątkowe chwile, które zostały nagrane przez przyjaciół oraz niezmiernie uzdolnionego fotografa, a teraz trafiły do sieci, by wszyscy mogli podziwiać wyjątkowe chwile na niezwykłym weselu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News