Oglądała zdjęcia z wesela i wpadła w szał. Nie spodziewała się, że jej druhna może zrobić tak podłą rzecz

Oglądała zdjęcia z wesela i wpadła w szał. Nie spodziewała się, że jej druhna może zrobić tak podłą rzecz Źródło: .

Wesele powinno być uroczystością poświęconą państwu młodym. Ta druhna nie była jednak gotowa na to, aby chociaż przez jeden dzień nie znajdować się w centrum uwagi. Sprawiła przyjaciółce ogromną przykrość swoim zachowaniem.

Wesele tej pary miało być idealne, ale zostało zrujnowane przez zachowanie druhny. Tego wyjątkowego dnia to para młoda powinna być w centrum zainteresowania, ale jej przyjaciółka nie potrafiła pogodzić się z tym, że na chwilę musi odsunąć się na dalszy plan. To, co zrobiła, wzburzyło zarówno świeżo upieczonych małżonków, jak i internautów.

Wesele "przejęte" przez zazdrosną druhnę?

Anonimowa panna młoda postanowiła poskarżyć się w internecie na to, co spotkało ją ze strony przyjaciółki. Gdy wybierała ją na druhnę nie mogła się spodziewać, że dziewczyna nie będzie w stanie chociaż na chwilę odsunąć się na dalszy plan i spróbuje "przejąć" jej wesele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wyszłam za mąż kilka miesięcy temu. To nie była duża uroczystość, bo musieliśmy pracować na dość małym budżecie. Wczoraj otrzymaliśmy zdjęcia z wesela. Usiedliśmy razem na kanapie, żeby cieszyć się wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia. W pewnym momencie doszliśmy do zdjęcia druhny z jej rodziną, wyglądali świetnie. Potem zobaczyliśmy jeszcze jedno takie zdjęcie. I kolejne - pisze oburzona panna młoda.

W sumie internautka naliczyła 43 zdjęcia druhny z rodziną. Zostały zrobione przez profesjonalnego fotografa, którego kobieta zatrudniła specjalnie na tę okazję. Zapłaciła mu za 300 zdjęć - z czego prawie jedna trzecia to zdjęcia jej przyjaciółki. Była na nią wściekła.

Internauci komentują historię małżonków

- Musieli udać się na stronę i wykonać sesję prywatnie, bo miejsce, gdzie zostały zrobione zdjęcia, znajduje się całkiem daleko od miejsca, w którym odbywało się wesele - kontynuuje swoją opowieść panna młoda. Druhna miała się potem z nią kontaktować w sprawie zdjęć - najwidoczniej bardzo jej się spieszyło, aby je obejrzeć.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Niektórzy z internautów zasugerowali, aby panna młoda zwróciła się do druhny w kwestii pieniędzy za zdjęcia; ich zdaniem kobieta powinna pokryć około 1/3 kosztów sesji, którą wykonała podczas wesela przyjaciółki. Inni jednak nie uważają, aby wina leżała całkowicie po stronie druhny.

- Nie zauważyłaś, że w trakcie wesela zniknął fotograf wraz z druhną i całą jej rodziną? - Zapytała jedna z członkiń grupy, w której swoimi przeżyciami podzieliła się panna młoda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

źródło: dailymail

Następny artykuł