Poślubiła mężczyznę nieżyjącego od 300 lat. Nikt nie mógł w to uwierzyć, ale najgorsze stało się dopiero później

Poślubiła mężczyznę nieżyjącego od 300 lat. Nikt nie mógł w to uwierzyć, ale najgorsze stało się dopiero później Źródło: .

Wesele wcale nie było najbardziej zaskakującą rzeczą w ich związku. Niedługo po bajkowej ceremonii wydarzyło się coś, co wprawia w osłupienie. Życie kobiety zmieniło się na zawsze.

Wesele było jej największym marzeniem, a gdy spotkała na swojej drodze tego jedynego, choć nie żył od 300 lat, nie wahała się ani chwili i postanowiła ziścić swój romantyczny sen. Była przekonana, że to dopiero początek ich wspólnej drogi, jednak nie przewidziała, że nie będzie tak romantycznie jak zakładała. Niedługo po zawarciu związku małżeńskiego wydarzyło się coś, co na zawsze odmieniło jej życie. 

Wesele, którego nie da się zapomnieć. Wyszła za mężczyznę, który nie żył od 300 lat

Amanda Large nie podejrzewała, że pewnego dnia spotka na swojej drodze ducha pirata. Jak twierdzi, "poznała go" w 2014 roku, gdy po raz pierwszy się jej ukazał. Był to duch Jacka Teague’a, z którym nawiązała niebywałą relację. Po dwóch latach znajomości Amanda zdecydowała, że nadszedł czas na kolejny krok w ich związku, dlatego szybko zaplanowała ślub w romantycznej scenerii na Oceanie Atlantyckim. 

Nie były to jednak zwyczajne zaślubiny, gdyż u boku panny młodej stanął medium, który porozumiewając się z Jackiem przemawiał w jego imieniu. Kobieta zadbała jednak, by wszystko poza nie do końca obecnym panem młodym, wyglądało jak na tradycyjnym ślubie. Była biała suknia i wesele, jednak nie podejrzewała, że po włożonym w przygotowania ceremonii trudzie, małżeńska sielanka tak szybko dobiegnie końca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rok po ślubie stało się najgorsze 

45-latka po zaledwie roku małżeństwa z bólem przyznała, że przestało się między nimi układać, a wszystko przez męża, który "pogrążył ją w chorobie i pozbawił energii". Twierdzi również, że zmiany w jej ciele są nieodwracalne i teraz będzie musiała żyć z konsekwencjami swoich czynów. To jednak nie koniec złych wydarzeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

Amanda odkryła, że Jack w latach swojej świetności, był jednym z najbardziej znanych piratów nękających Karaiby i szlaki handlowe, a cechowały go bezwzględność i okrucieństwo. Dopiero w tamtym czasie zdała sobie sprawę, jak okropnego faceta poślubiła. Wiedząc, że ten związek nie ma przyszłości postanowiła się z nim rozwieść, poprzez przeprowadzenie egzorcyzmu i wypędzenie jego ducha. Ponadto, spaliła wszystkie rzeczy, które mogły przypominać jej o byłym już mężu. Zachowała tylko obraz przedstawiający filmową postać Jacka Sparrowa, który bardzo przypominał Teague'a, bowiem jak twierdzi, jest on nawiedzony. 

facebook/Amanda_Large/

Najlepsze newsy dnia:

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł