wesel pan młody niespodzianka sąd
Pixabay andreas160578
Joanna Szwalikowska - 4 Października 2020

Pan młody chciał sprawić żonie niespodziankę, teraz stanie przed sądem. Rodzina jest zdruzgotana

Było wesele, teraz czekają ich mandaty oraz sprawa sądowa. Pan młody przygotował swojej ukochanej niespodziankę, za którą obojgu może przyjść bardzo słono zapłacić. W dodatku policja planuje również ukaranie innych uczestników wydarzenia.

Dzień, w którym odbywa się wesele, to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie zarówno dla państwa młodych, jak i ich najbliższych. W tym przypadku z pewnością zostanie on zapamiętany na bardzo długo. Wszystko za sprawą policji, która planuje ukarać pana młodego oraz innych weselników za niespodziankę, którą zapewnił swojej ukochanej świeżo upieczony małżonek.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Było wesele, teraz będą kary oraz sprawa sądowa. Niezwykłe wesele w Szczytnie

W Szczytnie na Mazurach miało miejsce nietypowe wesele, o którym mieliśmy okazję przeczytać w reportażu Anny Mioduszewskiej z "Wydarzeń". Agnieszka i Wojtek pasjonują się motocyklami. Niedawno, para młoda się pobrała, a całe wydarzenie oczywiście odbyło się w takim klimacie. Po mszy przez centrum Szczytna przejechała cała parada motocyklistów, zatrzymując się na jednym ze skrzyżowań.

Pan młody spontanicznie przesiadł się na motocykl i rozpoczął wykonywanie akrobacji wokół swojej ukochanej. Mieszkańcom podobało się show, a w sieci opublikowanie filmik z tego wydarzenia. Policja jest jednak zdania, że doszło do znacznego naruszenia przepisów oraz nie wierzy w spontaniczność przedsięwzięcia, dlatego pana młodego czeka sprawa w sądzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Pani młoda usłyszała zarzut tamowania ruchu, bo stała na skrzyżowaniu. Pan młody dostał zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym innym niż kolizji - mówiła dla Polsat News st. sierż. Izabela Cyganiuk z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Panna młoda przyznała się do winy oraz wniosła o samoukaranie, dlatego ma zapłacić 300 złotych mandatu. Pan młody z kolei trafi przed sąd. Mimo że pokaz trwał zaledwie około dwóch minut, policja uznała, że stwarzał duże zagrożenie, zwłaszcza gdyby jechała tamtędy np. karetka pogotowia. Takie wydarzenie powinno się odbyć wyłącznie za wcześniejszą zgodą na jego organizację.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Zdaniem prawnika, przepisy faktycznie zostały naruszone, jednak kara jest nieadekwatna. Jego zdaniem sprawa powinna zakończyć się pouczeniem lub mandatem ze względu na okoliczności. Policja planuje również ukarać weselników, nawet tych, którzy nie poruszali się motocyklami. Wszystko dlatego że mieli znajdować się w nieodpowiednim miejscu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  2. Nieprawdopodobny suckes Igi Świątek. Polka bezlitosna dla rywalki, wielkie brawa, pękamy z dumy
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News