Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery

Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery Źródło: Unsplash/Alasdair Elmes

Wesele Wiktorii wypadło świetnie, a tak przynajmniej wydawało się pannie młodej. Gdy obejrzała nagrania z kamery monitoringu dziewczyna była zdruzgotana. Goście nie wiedzieli, że byli w tym czasie filmowani.

Wesele miało być dla tej pary najpiękniejszym wydarzeniem w życiu i tak było do momentu, w którym panna młoda nie obejrzała przez przypadek nagrań pochodzących z kamer monitoringu. Była zdruzgotana tym, co zobaczyła. Wygląda na to, że goście nie mieli pojęcia, że są filmowani. 

Wesele marzeń zakończone rozczarowaniem 

Wesele Wiktorii poszło zgodnie z planem i parze młodej wydawało się, że wszyscy bawili się świetnie. Jednak później wyszła na jaw przykra prawda dotycząca gości. Zaproszeni nie mieli pojęcia, że w sali są ukryte kamery i robili dość bezczelne rzeczy. 

Panna młoda po tym, co zobaczyła zmieniła swoje zdanie na temat niektórych swoich bliskich. Ich zachowanie było dla niej żenujące i rozczarowujące. Nie spodziewała się, że weselni goście mogą pokusić się o takie rzeczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pokaz weselnego chamstwa 

Gdy panna młoda obejrzała nagrania zarejestrowane przez kamery monitoringu, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Okazało się że znajomi jej męża wyszli z imprezy po 1,5 godziny, co było dość bezczelne. Inni jednak przewinili w dużo gorszy sposób. Na nagraniach ewidentnie widać jak jeden z wujków pluje i wrzuca jedzenie pod stolik. To niekulturalne zachowanie również umknęło młodej parze. 

Poza tym także jedna z kuzynek wykazała się chamstwem i chciwością, gdy bez żenady postanowiła rzucić się na stojące na stolikach butelki z wódką i wrzucić je do swojej torebki. Okradanie rodziny, a już w szczególności podczas tego wyjątkowego dnia, jest czymś nie do pomyślenia. Złodziejstwa było więcej, bo część osób bez skrupułów pakowała do swoich toreb wędliny i ciasta. Ludzie jak widać nie znają umiaru i gdy coś jest za darmo natychmiast chcą z tego skorzystać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach
Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Wesele tej pary młodej jak się okazuje nie było jednak takie bajkowe i idealne. W tym przypadku zawiedli goście, którzy zamiast kulturalnie bawić się na tej wyjątkowej imprezie, woleli zachowywać się skandalicznie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukasz idealnego auta dostawczego? Peugeot ma dla CIEBIE fantastyczną ofertęAdvertisement
  2. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  3. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  4. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  5. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  6. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News