Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania

Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania Źródło: unsplash.com/Thomas Williams

Wesele planowane od dawna miało być jedyne w swoim rodzaju - i tak też się stało, lecz za sprawą policji, która błyskawicznie znalazła się na miejscu zdarzenia. Obecni na uroczystości przecierali oczy ze zdziwienia, nie sądzili, że spotka ich coś takiego.

Wesele, które długo było wyczekiwane przez parę młodą, rodziców oraz zaproszonych gości, było naprawdę rewelacyjne, jednak tylko do czasu. Policja, która znalazła się na miejscu uroczystości, wywołała nie tylko szok, ale i konsternację. Po chwili wszystko się wyjaśniło.

Policjanci nie wiedzieli, kogo dokładnie zastaną na miejscu

Na zorganizowanym weselu goście bawili się wręcz wybornie. Impreza rozkręcała się z każdą godziną, a goście czuli się coraz luźniej. Przyjęcie odbyło się 31 sierpnia, a zakończyło 1 września nad ranem. To właśnie wtedy radziejowscy policjanci zostali wezwani do zwykłej dla nich interwencji.

Około godziny 4 nad ranem funkcjonariusze zostali wezwani przez okolicznych mieszkańców z powodu zakłócania spokoju i ciszy nocnej przez mężczyzn na ławce. Asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie, doprecyzował, że stało się to przy ulicy Franciszkańskiej, jeden z wylegitymowanych mężczyzn był od dłuższego czasu poszukiwany.

Wesele zakończyło się zatrzymaniem jednego z hałasujących mężczyzn

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 45-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za popełnione wcześniej oszustwo. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przyjechał do Radziejowa na wesele i wyszedł z imprezy, żeby się przewietrzyć - kontynuował asp. szt. Marcin Krasucki.

Od razu po zatrzymaniu i policyjnych czynnościach mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwo ma spędzić w więzieniu aż cały rok. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

To nie pierwsze takie głośne zatrzymanie poszukiwanego na weselu. W połowie sierpnia w Kaczorach w województwie Wielkopolskim zatrzymano 43-latka, za którym wysłano aż 2 listy gończe. Ustalono wcześniej, że mężczyzna będzie przebywał na zabawie i wtedy policja podjęła akcję zatrzymania. Wszystko odbyło się sukcesywnie i bardzo dyskretnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Wiadomo, ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News