Marta poszła na wesele ze swoim partnerem. Jego pijany brat wyszeptał jej porażającą prawdę, znalazła się w potrzasku

Marta poszła na wesele ze swoim partnerem. Jego pijany brat wyszeptał jej porażającą prawdę, znalazła się w potrzasku Źródło: piqsels.com/CC0 public domain

Wesele okazało się być dla niej dniem przełomu. Miała doskonale bawić się do samego rana wraz ze swoim mężem, ale to, co usłyszała od jego brata, chodziło za nią latami. Nigdy nie pomyślałaby, że będzie aż tak szczery.

Rodzinne wesele Marta spędziła u boku swojego męża. W pewnym momencie zabawy udała się na pogawędkę z bratem ukochanego. Sparaliżowało ją to, co jej wyznał - wiedziała, że czeka ją ciężka decyzja.

Rodzinne wesele sprawiło, że Marta znalazła się między młotem a kowadłem

Marta i Mateusz zostali zaproszeni na jedno z rodzinnych wesel. Na uroczystości nie mogło zabraknąć między innymi brata jej męża, Radka. Kiedy zabawa rozkręciła się na dobre, Marta i Radek ucięli sobie krótką pogawędkę. Widać było, że mężczyznę gryzie coś poważnego i w końcu wyznał bolesną dla dziewczyny prawdę. Marta była skołowana i znalazła się w prawdziwym potrzasku.

- Był już po kilku głębszych, gdy powiedział mi, że zawsze mu się podobałam i chciał ze mną być. Kiedy zaczęłam spotykać się z jego bratem, odpuścił, ale nigdy nie przestał mnie kochać. Miałam wtedy mętlik w głowie. Z jednej strony serce mi skakało z radości, a z drugiej rozum mówił, że to się nie może udać, bo cała rodzina chłopaków nas przeklnie - opowiada Marta.

Marta musiała podjąć prawdziwie męską decyzję na przekór rodzinie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta dodaje, że ze swoim mężem oraz jego bratem znała się od dziecka. Wszyscy zawsze swatali ją z Mateuszem, ale skrycie podobał jej się Radek. W końcu ten drugi wyjechał na studia do innego miasta i kontakt między nimi osłabł, z kolei Mateusz został na miejscu i to z nim zacieśniała znajomość. Wyszła za niego za mąż, ale nadal myślała o Radku. Chociaż darzyła Mateusza uczuciem, to szczerze przyznaje, że "to nie było to".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Kobiecie 3 lata zajęło, aby uporządkować swoje życie, wziąć rozwód z Mateuszem i związać się z Radkiem. Na początku czuła, jakby wykluczono ją z rodziny. Wielu krewnych ograniczyło z nią kontakt, nie była zapraszana na rodzinne imprezy. Ulgi doznała, kiedy jej były mąż poznał nową kobietę i wziął z nią ślub. Marta nie żałuje jednak swojej decyzji: jest zakochana jak nigdy wcześniej, ma dwójkę pięknych dzieci i będzie obchodzić 10. rocznicę ślubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Zenek Martyniuk twarzą popularnej sieci handlowej. Taka promocja może z pewnością przyciągnie klientów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News