Panna młoda wybrała suknię ślubną, jakiej jeszcze świat nie widział. "Wygląda jak wielki tampon"

Panna młoda wybrała suknię ślubną, jakiej jeszcze świat nie widział. "Wygląda jak wielki tampon" Źródło: fot. unsplash.com/Luis Tosta

Wesele to jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu i każda panna młoda chce wtedy wyglądać jak najlepiej. Niestety, wybory niektórych sukni na tę okazję ciężko jest zrozumieć.

Wesele wymaga długiego planowania i sporych nakładów finansowych, ale w końcu to niezapomniana noc, która w naszych wspomnieniach zostanie z nami do końca życia. Niestety tak idealistyczny obraz bardzo łatwo można zepsuć i wystarczy do tego nawet drony szczegół, który sprawi, że nasz plan runie w gruzach.

W tym przypadku problemem okazała się suknia panny młodej, która nie wszystkim gościom przypadła do gustu. Co ciekawe, sama panna młoda nie była do końca do niej przekonana, a mimo to zdecydowała się na zakup takiej, a nie innej kreacji. Chociaż sama przyznaje, że czuła się w niej piękna, chociaż nie pasował jej jeden element.

Przyszła na wesele w nietypowej sukni

Zazwyczaj przyszłe małżonki decydują się na dosyć klasyczne i tradycyjne suknie ślubne. Bardzo rzadko zdarza się, żeby np. kreacja była w innym kolorze niż biały. Oczywiście pojawiają się różne wariacje dotyczące kroju, czy fasonu sukni. Dla przykładu niektóre panny młode wolą mieć odsłonięte plecy, a inne nie. Czasami suknie mają rękawy, a innym razem trzymają się na ramiączkach.

W tym wypadku panna młoda postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na bardzo odważną i nietypową suknię, którą nie każda kobieta miałaby odwagę założyć. Wszystko przez jej barwienie u dołu, przez co wielu osobom przypomina... tampon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Czuję się piękna, co ostatecznie się liczy. Jednak przeszkadza mi ta gigantyczna plama z kawy na froncie - przyznała panna młoda.

Dla innych sukienka wygląda jakby został na nią wylany cały dzbanek kawy. Nie da się ukryć, że jest to bardzo odważna stylizacja, która przykuwa wzrok, chociaż nie do końca w pozytywny sposób. Goście weselni krótko mówiąc nie byli zachwyceni tą sukienką i podczas imprezy można było usłyszeć wiele słów mocnej krytyki. Tyczy się to również komentarzy pod zdjęciem, które obiegło już cały Internet.

 - Przód jest obrzydliwy i wygląda na to, że rozlał się na nią dzbanek z kawą - pisze jedna z internautek.

 - Pasuje do niej, ale plama sprawia, że wygląda jak wielki tampon - czytamy.

 - Nie rozumiem pomysłu na tę suknię - dodaje internautka.

wesele fot. facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne
  5.  Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
      

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News