Wszyscy goście patrzyli tylko na teściową. Założyła na wesele taki strój, że ciężko było oderwać wzrok, panna młoda jej nie wybaczy

Wszyscy goście patrzyli tylko na teściową. Założyła na wesele taki strój, że ciężko było oderwać wzrok, panna młoda jej nie wybaczy Źródło: Unsplash/Alasdair Elmes

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Każda para chce, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapamiętany przez wszystkich gości. W tym przypadku tak się również stało, ale niestety z zaskakującego powodu. Wszystko przez wyjątkową stylizację matki pana młodego.

Wesele tej pary było szczegółowo zaplanowane. Państwo młodzi postarali się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kobieta bardzo chciała, by ta uroczystość była pełna wdzięku, elegancji i klasy. Wszystko szło po jej myśli, przynajmniej do momentu, gdy jej teściowa postanowiła zmienić swoją kreację. Wtedy też wzrok wszystkich gości padł właśnie na starszą kobietę.

Wesele z gigantyczną wpadką

Chociaż pani młoda wyglądała zjawiskowo, to jednak nie ona była tego dnia najchętniej podziwianą przez gości osobą. Matka pana młodego zaliczyła gigantyczną, modową wpadkę i to na niej skupił się wzrok wszystkich obecnych na uroczystości. Świeżo upieczona mężatka była załamana, że jej eleganckie wesele powoli zamienia się w wiejską potańcówkę. 

Kobieta przebrała się, gdy tylko weszła do domu weselnego

Najwyraźniej mama pana młodego nie przepada za eleganckimi i niewygodnymi strojami. Gdy tylko przekroczyła próg domu weselnego, natychmiast pobiegła się przebrać w inną kreację. Para młoda nie zdążyła nawet zaprosić gości do stołu, gdy nagle ich oczom ukazała się postać w kontrowersyjnym stroju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teściowa pani młodej wystąpiła przed wszystkimi, elegancko ubranymi gośćmi, w luźnych, dresowych spodniach i szarej bluzie z kapturem. Rodzina i znajomi byli w kompletnym szoku. Wtedy też przybyli na przyjęcie goście zaczęli się burzyć, że kobieta psuje swoim dzieciom uroczystość, a wyglądem nie wpasowuje się w klimat przyjęcia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Niestety tego dnia nikt nie zwracał już uwagi na piękny wygląd sali weselnej, czy parę młodą. Wszyscy komentowali wyłącznie strój matki pana młodego oraz jej nietaktowne zachowanie. Niestety świeżo upieczona mężatka nie mogła cieszyć się tą wyjątkową uroczystością tak jak tego chciała, a wspomnienia z własnego wesela nie będą należały do najprzyjemniejszych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News