Podczas wesela panna młoda usłyszała rozmowę ciotek. Ugięły się pod nią nogi, zamknęła się w toalecie i nie mogła przestać płakać

Podczas wesela panna młoda usłyszała rozmowę ciotek. Ugięły się pod nią nogi, zamknęła się w toalecie i nie mogła przestać płakać Źródło: Pixabay / Free-Photos

Wesele planowali bardzo długo. Nowożeńcy zadbali o wszystkie szczegóły, by ich wyjątkowy dzień był dla wszystkich niesamowitym przeżyciem. Kiedy podczas imprezy panna młoda usłyszała rozmowę swoich ciotek, nie wytrzymała i wybuchła płaczem.

Wesele planowali prawie 3 lata. Dokładnie obmyślili każdy szczegół tego wyjątkowego wydarzenia. Kiedy podczas imprezy panna młoda zamknęła się w toalecie, mąż nie wiedział, co ma zrobić. Kobieta nie chciała mu powiedzieć, dlaczego płacze. Okazało się, że to przez rozmowę, którą podsłuchała przy stole.

Wesele planowali kilka lat, miało być idealne

Magda i Kuba bardzo chcieli, by ich ślub był wyjątkowym przeżyciem nie tylko dla nich, ale również dla wszystkich bliskich. Swoje wesele planowali przez 3 lata, a w tym czasie dokładnie obmyślili wszystkie szczegóły imprezy. Zadbali o ulubioną orkiestrę, wspaniały wystrój sali oraz specjalnie dobrane menu, by ich goście bawili się jak najlepiej. Ceremonia zaślubin była piękna, a panna młoda wyglądała zjawiskowo.

Gdy tylko powiedzieli sobie sakramentalne tak, wszyscy udali się do domu weselnego, by świętować. Niestety w okolicy godziny 20:00 pana młoda zniknęła z sali. Kuba długo szukał partnerki, aż w końcu znalazł ją zapłakaną w toalecie. Kobieta nie chciała mu wyznać co się stało, jednak spanikowany mężczyzna szybko odkrył przyczynę jej dramatycznego stanu.

Wesele miało być idealne, jednak mały szczegół wyprowadził pannę młodą z równowagi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Magda rozpłakała się po rozmowie, którą podsłuchała przy stole. Według jednego z gości wesela, jej ciotki miały głośno narzekać na jedzenie, które według nich było zbyt wyszukane i w zbyt małych porcjach. Negatywne komentarze gości wyprowadziły pannę młodą z równowagi. Schowała się w toalecie i wybuchnęła histerycznym płaczem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Kobieta przepłakała w kabinie kilka godzin, w tym czasie pocieszał ją mąż i inni goście. Dopiero kiedy się uspokoiła i zeszła jej z twarzy opuchlizna, mogła poprawić makijaż i wrócić na salę. Nie dało się jednak nie zauważyć jej kilkugodzinnej nieobecności. Cały radosny klimat na sali prysł, a wesele niestety nie będzie dla młodej pary szczęśliwym wspomnieniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mycie twarzy octem jabłkowym to nowy trend. Już po tygodniu buzia zmienia się nie do poznania
  2. Pies i gepard wychowywali się razem, ale dziki kot wrócił do natury. Nagranie ich spotkania po latach wywołuje ciarki, ciężko oderwać wzrok
  3. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News