Przed ślubem z policjantką popełnił 16 przestępstw. Ceremonia zamieniła się w piekło dla mężczyzny

Przed ślubem z policjantką popełnił 16 przestępstw. Ceremonia zamieniła się w piekło dla mężczyzny Źródło: Pexels.com / Rene Asmussen

Planowali wesele. Kobieta była policjantką i chciała poślubić ukochanego, mimo tego że wiedziała, ilu dopuścił się przestępstw. Gdyby jej przyszły mąż przewidział, co stanie się przed ołtarzem, nie zdecydowałby się na małżeństwo.

To miało być fantastyczne wesele. Hindus Balkishan Chaubey zamieścił na portalu matrymonialnym ogłoszenie, że szuka żony. Odezwała się do niego fantastyczna kobieta. Dziewczyna na tyle go urzekła, że nie było na co czekać - już po tygodniu od pierwszego spotkania zdecydowali się wziąć ślub. Problemy zaczęły się w trakcie ceremonii.

Poznał ją na portalu randkowym - szybko zaplanowali wesele

Mężczyzna był poszukiwany za 16 różnych przestępstw, w tym morderstwo. Po każdej popełnionej zbrodni z powodzeniem wymykał się policji. Jego przyszła żona, która pracowała jako funkcjonariuszka policji, wiedziała, że ukochany jest zabójcą. Ale o tym, że bierze ślub z policjantką nie miał pojęcia on. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Balkishan Chaubey, mieszkaniec wioski Bijouri w Indiach, w sierpniu zabił człowieka. Służby w żaden sposób nie potrafiły go namierzyć. Po kilku miesiącach śledztwa w końcu natrafili na dane przestępcy. Znaleźli je na portalu randkowym. Mężczyzna szukał żony. 

Mężczyzna rozpocznie nową drogę życia

Jedna z funkcjonariuszek zadzwoniła do mężczyzny z zarejestrowanej wcześniej na fałszywe nazwisko karty SIM. Mężczyzna był podejrzliwy, ale tym razem nie wygrał ze sprytnym pomysłem policji. Nawiązał kontakt z kobietą, która szybko mu się spodobała. Kiedy już po tygodniu znajomości dziewczyna zaproponowała "ukochanemu" małżeństwo, bez wahania wyraził zgodę. Nie wiedział, że w świątyni na tradycyjnej hinduskiej ceremonii przedślubnej będą obecni koledzy narzeczonej pracujący w policji. Nie domyślił się do samego końca, bo goście przybyli w cywilnych strojach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Kiedy pan młody dotarł do świątyni, po kilku minutach został aresztowany przez wybrankę i jej kolegów. Rzeczywiście, mężczyznę czeka nowa droga życia. Jednak rozpocznie ją przed sądem, a nie na ślubnym kobiercu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać te kwoty, żeby nie stracić pieniędzy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News