Zapłaciła 800 zł za wymarzony tort na wesele. Odebrała go i zaczęła płakać, reakcja cukierni powala na kolana

Zapłaciła 800 zł za wymarzony tort na wesele. Odebrała go i zaczęła płakać, reakcja cukierni powala na kolana Źródło: unsplash

Wesele miało się odbyć lada moment, więc matka panny młodej pojechała odebrać tort. Jej córka wymarzyła sobie piękne ciasto, które wyglądało olśniewająco i kosztowało niemałą sumę pieniędzy. Produkt, który odebrała, zdecydowanie nie był tym, czego oczekiwała.

Wesele planowano już od dłuższego czasu, wszystkie sprawy były dopięte na ostatni guzik. Wymarzona suknia ślubna, piękny bukiet świeżych kwiatów, udekorowana sala, nic nie miało prawa pójść nie po myśli panny młodej. Niestety wesele jej marzeń legło w gruzach przez tort.

Wymarzone wesele z idealnym tortem 

Osobą odpowiedzialną za odbiór weselnego ciasta była mama panny młodej. Kobieta zgodnie z prośbą swojej córki, przed przyjazdem do kościoła, miała zadbać o to, by tort weselny został bezpiecznie przetransportowany na salę. Tam miało odbyć się wesele.

Mama nie miała żadnego problemu, by spełnić niewielką prośbę swojej ukochanej córki, która była wystarczająco zestresowana zbliżającym się ślubem. Nie mogła przewidzieć jednego, że tort weselny okaże się wielką klapą.

Cukiernia zrujnowała wesele

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tort pokryty był niejadalnym brokatem rzemieślniczym. W pionie utrzymywały go patyczki używane do kebabów - powiedziała mama panny młodej. 

Tort wyglądał zupełnie inaczej niż wymarzone dzieło cukierników, o jakim marzyła panna młoda. Kobieta, która miała odebrać ciasto, była przerażona tym, co pokazali jej w cukierni. Przygotowany tort nawet w najmniejszym stopniu nie było odwzorowaniem tego, czego oczekiwała jej córka.

Tort został opłacony, kosztował prawie 800 złotych i był jedyną, przykrą niespodzianką na weselu. Pomimo tego, że cała reszta wyszła idealnie, panna młoda nie mogła pogodzić się z tym, jak oszukali ją w cukiernik.

Dzisiaj grzeje: 1. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Oczywiście pracownicy zakładu, z którego pochodził torcik, nie komentują zdarzenia, a właścicielka usuwa posty pojawiające się na Facebooku, które przedstawiają nieudany wyrób cukierniczy. W żaden sposób nie można się też z nią skontaktować.

fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz JESZCZE MNIEJ pieniędzy na rękę
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

źródło: wp

Następny artykuł