Kiedy młodej parze przestało się układać, teść postanowił interweniować. Nie mieści się w głowie, co wymyślił dla zięcia

Kiedy młodej parze przestało się układać, teść postanowił interweniować. Nie mieści się w głowie, co wymyślił dla zięcia Źródło: Pixabay.com/HolgersFotografie

Wesele tej pary, to był początek problemów. Małżeństwo szybko zaczęło się sypać, teść mężczyzny postanowił interweniować. To niewyobrażalne, co zrobił młodszemu mężczyźnie.

Wesele młodej pary nie zapowiadało tragicznych wydarzeń, które wkrótce miały miejsce. Kiedy w małżeństwie przestało się układać, ojciec kobiety postanowił interweniować i ukarać zięcia. To niewyobrażalne, co zrobił mężowi swojej córki.

Wesele młodej pary nie zwiastowało tragedii

Szybko okazało się, że ślub tej pary nie był dobrym pomysłem. Córka Krzysztofa G. twierdziła, że jej mąż znęca się nad nią, a w domu dochodzi do przemocy. Ojciec kobiety natychmiast zareagował na te niepokojące informacje i postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość zięciowi. Skatował 30-letniego Konrada B., a później wywiózł do lasu i przywiązał do drzewa.

– Zamordował mi syna, potraktował go jak zwierzę, związał sznurem, wsadził do bagażnika, wywiózł do lasu i przywiązał do drzewa, zaciskając pętlę na szyi. To było okrucieństwo. Mojemu synowi wypłynęło oko, głowę mu rozbił, a gdy przywiązał do drzewa, mój syn się udusił – wyznała Elżbieta Ogrodnik, matka zamordowanego 30-latka.

Mężczyzna skatował zięcia w zemście za znęcanie się nad jego córką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okrutna zbrodnia ze śląska wstrząsnęła całą Polską, lokalna społeczność nie mogła uwierzyć w okrutny samosąd, którego dokonał teść Konrada B. 61-letni mężczyzna został aresztowany i oskarżony. Sprawa ciągnęła się wiele lat, w końcu zapadł wyrok, jednak mężczyzna nadal nie trafił za kratki.

–  Moje dziecko zginęło z rąk własnego teścia, który choć usłyszał wyrok, to wciąż chodzi po wolności - wyznała Elżbieta Ogrodnik.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna wypiła podejrzanego drinka. Godzinę później została zgwałcona, ale to nie była najgorsza rzecz tej nocy

2. Dagmara Kaźmierska jest bardzo szczęśliwa. Plotki o ciąży w „Królowych życia” potwierdziły się

Prawomocny wyrok zapał w grudniu 2019 roku. Sąd Apelacyjny w Katowicach podniósł zasądzoną karę w pierwszej instancji z 10 na 12 lat więzienia. Jednak Krzysztof G. wciąż pozostaje na wolności.

– Do sądu wpłynął jego wniosek o odroczenie kary z powodu choroby. 11 marca będzie miał badanie u biegłego lekarza – powiedział Dominik Bogacz, sędzia Sądu Okręgowego w Częstochowie, w rozmowie z redakcją "Fakt 24".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papież Franciszek ma problemy ze zdrowiem. Musiał ograniczyć pełnienie swojej posługi
  2. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  3. Magda Gessler nie wytrzymała po śmierci Królikowskiego. Zaapelowała do Polaków o jedną ważną rzecz
  4. 32-latek szuka stałej partnerki. Kiedy im zdradza, co go najbardziej pociąga, natychmiast uciekają
  5. Kotlet schabowy po królewsku rozpływa się w ustach, deklasuje tradycyjną wersję. Każda gospodyni zakochuje się w prostym przepisie
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News