Weronika Rosati
Fot. YouTube / Magazyn Gala
Wiadomości Pikio - 21 Grudnia 2018

Weronika Rosati potwornie upokorzona przez żonę Olbrychskiego! "Chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami"

Weronika Rosati to polska aktorka, która postawiła na robienie kariery za granicą. Wokół kobiety znowu zrobiło się głośno, gdy w rozmowach z gazetami zaczęła opowiadać o trudach samotnego macierzyństwa, a także wypominać błędy popełnione przez ojca jej dziecka. Taka postawa nie spodobała się osobom ze środowiska show biznesu, które zaczęły atakować aktorkę.

Weronika Rosati nie ma problemu z tym, aby opowiadać o swoim życiu w Stanach Zjednoczonych, porodzie z mamą, ciężkim życiu bez wsparcia partnera oraz o tym, że ojciec jej dziecka posiada już ósemkę dzieci. Kobieta zdobyła się juz na wiele wyznań, które krytykowane są przez osoby ze świata show biznesu. W polemikę z aktorką weszła już między innymi Magda Gessler, która pod zdjęciami dziecka Weronki zaczęła publikować nieprzyjemne komentarze.

Weronika Rosati jest "kłamczuszkiem". Szokujący list żony Daniela Olbrychskiego

Wszystkim wydawało się, że kontrowersje wokół rodziny Weroniki Rosati już ucichły. Nic bardziej mylnego! Teraz do akcji wkroczyła żona Daniela Olbrychskiego, która była przy Weronice, gdy ta była w ciąży. Zdaniem kobiety aktorka bardzo mocno mija się z prawdą, co jest niezwykle krzywdzące dla ojca jej dziecka. - Pamiętam, jak dzień po jej urodzeniu rozmawialiśmy przez WhatsAppa, Ty, Robert i kruszynka Elisabeth w Los Angeles, Daniel i ja w Podkowie Leśnej, jak z zachwytem oglądałam malutką Eli i cieszyłam się Waszą radością. Wszystko pamiętam. Także nasze rozmowy u nas na tarasie w Drohiczynie kiedy dumnie nosiłaś piękny, duży, okrągły brzuszek i opowiadałaś mi swoją pierwszą rozmowę telefoniczna z Robertem i Twoje wrażenie „takiego mężczyznę chciałabym mieć obok siebie”. Tak powiedziałaś (...) Teraz czytam, że Twoja ciąża była traumą. Czytam też wiele innych cierpkich słów, wiele niedokończonych zdań, niedopowiedzeń (...) Dlaczego, na Boga, sama z uporem wartym lepszej sprawy, bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami, kimś świadomie mówiącym nieprawdę. Na sam koniec listu kobieta zawarła pewną przestrogę. - Często kłamstewko motylkiem z ust wylatuje a bombą atomową do ślicznej buzi wraca. Tak najczęściej jest. Niestety dla kłamczuchy - ostrzegła Olbrychska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej

Weronika Rosati kontra reszta świata

Post żony Daniela Olbrychskiego polubiło wiele gwiazd, między innymi Borys Szyc, Odeta Moro, oraz Magdalena Cielecka. Wszystko wskazuje na to, że w tym konflikcie nikt nie trzyma strony Weroniki. Aktorka postanowiła bronić się zatem sama, a autorkę listu postraszyć prawnikiem. - Nie, Krystyno, nie znamy się. Widziałyśmy się parę razy w życiu, znasz mnie co najwyżej z opowiadań Roberta (...) Twój post narusza moje dobra osobiste, przekazałam to już prawnikowi - brzmiała odpowiedź Weroniki. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek wielkiej wojny o to, kto ma rację.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Jolanta Kwaśniewska obiektem obrzydliwych, seksistowskich zachowań. Musiała ostro zareagować
  3. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  4. Ojciec tragicznie zmarłego górnika nie wytrzymał. „Węgiel się tylko liczy, życie macie w du*ie!”
  5. Kasia Cichopek plagiatuje Dodę? „Kompletny brak własnego stylu”
  6. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News