Weronika Rosati zlinczowana. "Jej dziecko cierpi!"

Weronika Rosati zlinczowana. "Jej dziecko cierpi!" Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Weronika Rosati na swoich mediach społecznościowych coraz częściej chwali się swoją małą córeczką. Zdjęcia aktorki z pociechą cieszą się dużą popularnością w sieci. Teraz jedno z nich wywołało prawdziwą burzę i sprowadziło na nią prawdziwy lincz przeprowadzony przez fanki.

Weronika Rosati znana jest Polakom z wielu ról. Aktorka występowała zarówno w filmach takich jak "Pitbull", czy "Porady na zdrady" jak i w serialach - "M jak miłość" czy "Samo życie". Oczywiście jej dorobek aktorski jest znacznie większy, jednak chcąc wymienić jej wszystkie role, konieczne byłoby na to poświęcenie bardzo wiele czasu. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie można znaleźć wiele jej fotografii wraz z małą córeczką.

Weronika Rosati krzywdzi swoje dziecko?

Zazwyczaj zdjęcia aktorki z córką wywołują fale zachwytów wśród jej fanów. Niestety jedna z ostatnich publikacji sprowadziła na nią falę krytyki i hejtu, który bez problemu można porównać do linczu. Jak się okazało wszystko przez nosidełko, którego używa aktorka. - Projektant tego badziewia powinien sam w tym spać. To już lepiej do krzyża przybij to biedne dziecko… - pisze jedna z internautek. - Współczuję córce… - dodaje kolejna. Takich komentarzy można znaleźć o wiele więcej, a trzeba przyznać, że przytoczone wyżej są jednymi z grzeczniejszych. Według wielu komentujących aktorka krzywdzi swoje dziecko, korzystając z takiego rodzaju nosidełka. Na szczęście Weronika Rosati może liczyć na pomoc ze strony fanek, które stanęły w jej obronie. Ma to jednak skutek uboczny w postaci potwornej kłótni pomiędzy stronami, która trwała bardzo długo. fot. instagram.com/@weronikarosati Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle to ukrywa. Wszystko widać na zdjęciu
  2. Kurdej-Szatan przerażona stanem zdrowia Fronczewskiego! Ruszyła mu na pomoc
  3. Tak wygląda wdzięczność zwierząt! Rozczulający widok
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News