Weronika Rosati na swoich mediach społecznościowych coraz częściej chwali się swoją małą córeczką. Zdjęcia aktorki z pociechą cieszą się dużą popularnością w sieci. Teraz jedno z nich wywołało prawdziwą burzę i sprowadziło na nią prawdziwy lincz przeprowadzony przez fanki.

Weronika Rosati znana jest Polakom z wielu ról. Aktorka występowała zarówno w filmach takich jak „Pitbull”, czy „Porady na zdrady” jak i w serialach – „M jak miłość” czy „Samo życie”. Oczywiście jej dorobek aktorski jest znacznie większy, jednak chcąc wymienić jej wszystkie role, konieczne byłoby na to poświęcenie bardzo wiele czasu.

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie można znaleźć wiele jej fotografii wraz z małą córeczką.

Weronika Rosati krzywdzi swoje dziecko?

Zazwyczaj zdjęcia aktorki z córką wywołują fale zachwytów wśród jej fanów. Niestety jedna z ostatnich publikacji sprowadziła na nią falę krytyki i hejtu, który bez problemu można porównać do linczu. Jak się okazało wszystko przez nosidełko, którego używa aktorka.

– Projektant tego badziewia powinien sam w tym spać. To już lepiej do krzyża przybij to biedne dziecko… – pisze jedna z internautek.

– Współczuję córce… – dodaje kolejna.

Takich komentarzy można znaleźć o wiele więcej, a trzeba przyznać, że przytoczone wyżej są jednymi z grzeczniejszych. Według wielu komentujących aktorka krzywdzi swoje dziecko, korzystając z takiego rodzaju nosidełka. Na szczęście Weronika Rosati może liczyć na pomoc ze strony fanek, które stanęły w jej obronie. Ma to jednak skutek uboczny w postaci potwornej kłótni pomiędzy stronami, która trwała bardzo długo.

fot. instagram.com/@weronikarosati

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Meghan Markle to ukrywa. Wszystko widać na zdjęciu
  2. Kurdej-Szatan przerażona stanem zdrowia Fronczewskiego! Ruszyła mu na pomoc
  3. Tak wygląda wdzięczność zwierząt! Rozczulający widok

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

źródło: jastrzabpost.pl