Weronika Rosati kłamie? Aktorka ostro odpowiedziała na zarzuty

Weronika Rosati kłamie? Aktorka ostro odpowiedziała na zarzuty Źródło: Wikipedia Commons

Weronika Rosati w ostatnim czasie nie ma lekko. Kilka osób publicznie zarzuciło jej kłamstwo. Związane jest to z jej rozstaniem z Robertem Śmigielskim. Aktorka opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa, a także stanowczo odparła stawiane jej zarzuty.

Weronika Rosati przeżywa w życiu straszny dramat. W 2018 roku doszło do jej rozstania z Robertem Śmigielskim. Kulisy ich małżeństwa są zdecydowanie wstrząsające. Rosati poinformowała media o tym, że mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Śmigielski postanowił odpowiedzieć na zarzuty byłej żony. Co ciekawe - w jego wytłumaczenia wierzy między innymi Ilona Łepkowska, która uważa, że aktorka kłamie.

Weronika Rosati ostro do Łepkowskiej: "Pani ślepo wierzy w jego niewinność"

Aktorka w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" postanowiła opowiedzieć o krzywdach, jakich doznała w małżeństwie z Robertem Śmigielskim. Okazuje się, że ten bił ją i znęcał się nad nią psychicznie.

Były mąż Rosati natychmiast odniósł się do całej sprawy. Wydał oświadczenie, które ukazało się na portalu Wirtualna Polska. Wyznał, że nigdy nie uderzył swojej byłej żony, a także nigdy nie znęcał się nad nią psychicznie. Choć faktycznie w ich związku panowała "wysoka temperatura", to jednak nigdy nie doszło do żadnego rodzaju przemocy.

Do sprawy postanowiła wtrącić się także Ilona Łepkowska, która na swoim Facebooku zdaje się być przekonana do wersji Roberta Śmiegielskiego.

 - Wywiad aktorki wywołał w środowisku mnóstwo kontrowersji. Nie wiem jak wam, ale mnie oświadczenie Roberta Śmigielskiego wydaje się wiarygodne, choćby z powodu jego szczegółowości w opisaniu wspólnej historii tej pary. Jest spokojne i wyważone. A ocenę sytuacji zostawmy powołanym do tego organom, tak chyba będzie najlepiej - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten komentarz bardzo zdenerwował Weronikę Rosati, która poczuła się bardzo dotknięta stwierdzeniem, które zakłada, że ta zwyczajnie skłamała w udzielonym dla "Wysokich Obcasów" wywiadzie.

 - Nigdy w życiu pani nie była w naszym domu, w ciągu paru ostatnich lat rozmawiałam z panią raz. (...) Dołączyła pani do grona kilku pań w tym tez pani Olbrychskiej i Sarapaty, które od lat czerpią korzyści z darmowych wizyt lekarskich i przyjaźni z Robertem, żadna z was nie była przyjaciółka domu ani moja znacie mnie z gazet i co najwyżej z opowiadań drugiej strony. Żadna z was tez nie próbowała ze mną się skontaktować wiedząc ze moja rodzina, rodzina małego paromiesięcznego dziecka się rozpadała. (...) Jako jego stała pacjentka ślepo wierzy Pani w jego niewinność? - napisała na swoim Instagramie.

Jej obserwatorzy zdają się trzymać stronę aktorki.

 - Bądź dzielna, jesteśmy w tej sytuacji z Tobą - napisała użytkowniczka portalu.

 - Masz nasze wsparcie! Nie przejmuj się hejtem ze strony innych osób - czytamy w kolejnym komentarzu.

Jaki będzie miała finał powyższa sytuacja? Czy Ilona Łepkowska odpowie Weronice Rosati? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News