Weronika Rosati nie pozbiera się po tym. Największe gwiazdy ją publicznie atakują

Weronika Rosati nie pozbiera się po tym. Największe gwiazdy ją publicznie atakują Źródło: yt/gala.pl

Weronika Rosati publicznie próbuje się rozprawić ze swoim partnerem. W jednym z wywiadów przyznała, jak wyglądają kontakty Roberta Śmigielskiego z córką i to właśnie na aktorkę posypała się fala ataków. W sprawę zaangażowały się największe polskie gwiazdy.

Weronika Rosati pojawia się w mediach nie za sprawą swojej kariery, która ostatnio dość mocno skoncentrowana jest na występach w "M jak Miłość", ale za sprawą konfliktu z byłym partnerem. O tym rozstaniu mówiło się dużo, jednak emocje wciąż nie cichną. Aktorka kłóci się ze Śmigielskim o dziecko, a polskie gwiazdy komentują sytuację.

Co Weronika Rosati powiedziała o ojcu swojego dziecka? Konflikt trwa, komentarze są druzgocące

W wywiadzie dla "Gali" aktorka postanowiła opowiedzieć o kulisach rozstania. Przyznała, że Śmigielski porzucił i ją, i swoją córkę. Sprawę skomentowały Magda Gessler oraz Krystyna Demska-Olbrychska. Owocem związku z przystojnym ortopedą była Elżbieta, która teraz zamiast słodkiego dzieciństwa, coraz częściej staje się ofiarą spekulacji mediów. W sprawę zaangażowała się twórczyni hitu TVP "M jak Miłość". Ilona Łepkowska w mocnych słowach opowiedziała, co sądzi o zachowaniu pięknej aktorki. To natychmiast wywołało burzę w sieci. - Myślę, że Pani Weronika średnio nadaje się jednak na ikonę samotnego macierzyństwa i walki o prawa kobiet, bo jest w daleko różnej sytuacji, niż tysiące matek naprawdę walczących z biedą i odrzuceniem przez swoje środowisko. Zasada "Siostry, do boju!", gdy tylko ktoś powie coś nie całkiem przyjemnego o kobiecie, która cokolwiek wspomni o prawach kobiet, choćby w kompletnie chybionym kontekście nie najlepiej świadczy o osobie do tego boju wzywającej - napisała na Facebooku Łepkowska. Okazuje się, że w tej medialnej burzy Rosati sekunduje jedynie Magdalena Środa. Działania profesor również zostały skrytykowane przez Łepkowską. Scenarzystka postanowiła wziąć w obronę Demską-Olbrychską, której zarzucano starczy wiek oraz fakt, że przy pomocy mediów chciałaby sobie załatwić darmową opiekę ortopedyczną, broniąc Śmigielskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - List Pani Krystyny nie był w żadnej mierze pełen oburzenia, był - jak na fakt znajomości faktów - bardzo spokojny i wyważony. Sugerowanie, że chodzi w nim o to, że zapewnia sobie w ten sposób priorytet w dostępie do sali operacyjnej dr. Śmigielskiego jest nawet nie śmieszne, tylko żałosne. Tym bardziej, że aluzje do wieku, chorób itp. tak średnio się mają do solidarności ludzkiej i kobiecej - dodała Łepkowska. Chwilowo konflikt między polskimi gwiazdami wygląda i nieśmiesznie, i niesmacznie. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób odpowiedź Łepkowskiej wpłynie na atmosferze na planie "M jak Miłość", na który Weronika Rosati wróciła po kilkunastoletniej przerwie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda serialu "M jak Miłość" zastraszana. "Życzą śmierci mojemu dziecku"
  2. Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci
  3. TVP pobiło Godlewskie! Kosmiczna żenada, ze wstydu usunęli wszystko
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News