Rosati wyjeżdża z Polski na dobre? Wczoraj walczyła o to w sądzie

Rosati wyjeżdża z Polski na dobre? Wczoraj walczyła o to w sądzie

Weronika Rosati najwyraźniej ma w planach opuszczenie naszego kraju już na stałe. Wszystko wskazuje na to, że aktorka ma już wszystko zaplanowane od A do Z. Okazuje się jednak, że opuszczenie kraju może nie być dla niej tak proste i najpierw musi zawalczyć w sądzie.

Weronika Rosati chce opuścić Polskę? Wszystko na to wskazuje. Aktorka już jakiś czas temu wcieliła swój plan w życie i zaciekle walczy o swoje prawa w sądzie. Jej fani mogą nie być zadowoleni, że już niedługo najprawdopodobniej mogą nie mieć możliwość podziwiania jej w serialu "M jak miłość". 

Walka o dziecko trwa 

Okazuje się, że polski sąd to dla 35-latki za mało i postanowiła ona poszerzyć swoje szanse na wygraną. Aktorka złożyła w USA wniosek o zakaz zbliżania się przez jej byłego partnera do niej oraz jej córki. Rosati ma zamiar pozbawić ojca 2-latki praw rodzicielskich, a wie, że dzięki amerykańskiemu obywatelstwu dziewczynki, w Stanach Zjednoczonych ma na to duże szanse. Córka pary podlega innym prawom, aktorka powołała się na tamtejsze przepisy dotyczące zapobiegania przemocy domowej w przypadku niepełnoletnich. 

Na decyzję sądu Weronika nie musiała długo czekać, ponieważ ten natychmiastowo wydał dla Roberta Śmigielskiego zakaz zbliżania się na 90 metrów, który miał trwać 3 tygodnie. Teraz aktorka stara się o zakaz trwający znacznie dłużej. 

Weronika Rosati chce odciąć Roberta od córki?

Wszystko wskazuje na to, że dzięki sprawie w USA, Rosati będzie mogła wyjechać i całkowicie pozbawić Roberta kontaktów z 2-latką. Niewykluczone, że z uwagi na bezpieczeństwo i własny spokój, aktorka nie będzie już chciała wrócić do Polski i postanowi wychować swoją córkę za oceanem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zgodnie z aplikacją złożoną w sądzie rodzic może prosić o ograniczenia w zakresie podróżowania dziecka za granicę USA z drugim rodzicem. Może nawet zatrzymać paszport dziecka - mówi Karolina A. Dehnhard z kancelarii, która specjalizuje się w prawie rodzinnym Norris McLaughlin, P.A. 

Wygląda zatem na to, że już niedługo nie będziemy oglądać aktorki w "M jak miłość", do którego niedawno powróciła.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News