Weronika Rosati
Fot. Magazyn Gala
Wiadomości Pikio - 24 Grudnia 2018

Weronika Rosati wściekła jak nigdy! "Nie zamierzam milczeć!"

Weronika Rosati jest jedną z tych gwiazd, które nie mają problemu z opowiadaniem o swoich życiowych dramatach. Mimo iż aktorka przebywa na codzień w Stanach Zjednoczonych, to cała Polska żyje jej konfliktem z byłym partnerem. Kobieta publicznie mówi o trudach samotnego macierzyństwa, a przyjaciele byłego ukochanego rzucają się jej do gardła.

Weronika Rosati nie zamierza chować głowy w piasek. Mimo tego, że jej wypowiedzi nie spodobały się wielu osobom ze świata show biznesu, to celebrytka nie zamierza się nimi przejmować. Kiedy w grę wchodzi walka o los samotnych kobiet, jest w stanie poświęcić bardzo dużo - nawet swoją prywatność. W jednym z wywiadów stanowczo oznajmiła, że nie ma zamiaru milczeć.

Weronika Rosati w obronie innych kobiet

Aktorka musiała zmierzyć się w ostatnim czasie z ogromną falą hejtu, która spłynęła na nią jak grom z jasnego nieba. Weronika stała się autorką publicznego listu, w którym przyjaciółka jej byłego partnera, a zarazem żona Daniela Olbrychskiego, oskarżała ją o kłamstwa i brak klasy. Młoda mama nie za jednak zamiaru się temu poddawać. Nie będzie milczeć, gdy łamane są prawa kobiet. - W Polsce prawa kobiet są łamane, a ja nie zamierzam milczeć. Piszą do mnie kobiety, które bały się mówić o swojej sytuacji. Mam nadzieję, że moja postawa pomoże im wyjść z toksycznych relacji - śmiało oświadczyła Weronika. Jak przyznała aktorka, nigdy nie przypuszczała, że będzie samotną mamą. Chciała mieć rodzinę, a nie rozbity związek. - Nie miałam powodów przypuszczać, że będę samotnie wychowywać dziecko. Bo jeżelibym miała takie powody, założyłabym rodzinę z kimś innym. Ja chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko. (...) Wchodziłam w ten związek z czystą intencją i czystym sercem – smutno wyznała aktorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Macierzyństwo zrujnowało jej karierę? Szokujące słowa aktorki

Weronika Rosati straciła nie tylko partnera, ale i niektóre kontrakty. Jak sama przyznaje, przez macierzyństwo jej kariera bardzo ucierpiała. - Jestem i tak w komfortowej sytuacji, bo mogę pracować. Ale nie da się ukryć - przez to, że jestem samotną mamą, cierpi także moja kariera - smutno oznajmiła aktorka. Mała Elizabeth 11. grudnia skończyła roczek. Wszystko wskazuje na to, że Weronika jeszcze przez długi czas będzie musiała poświęcać się dla dziecka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gest Dody odbiera mowę. Zrobiła coś, na co niewiele osób by się zdecydowało
  2. Koszmar matki górnika z Gliwic. Zrozpaczona ujawnia: „oni zabili mi syna, machlojki robią”
  3. Zdjęcia córki Kaczyńskiej wywołały poruszenie w sieci! Marta będzie wściekła?!
  4. Przerażające fakty o księżnej Dianie ujrzały światło dzienne. Próbowała zabić siebie i Williama
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News