Weronika Rosati właśnie odpaliła prawdziwą bombę. Przełomowe informacje ws. partnera, który się nad nią znęcał

Weronika Rosati właśnie odpaliła prawdziwą bombę. Przełomowe informacje ws. partnera, który się nad nią znęcał Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Weronika Rosati postanowiła opowiedzieć o kulisach swojego związku. Od pewnego czasu świat show-biznesu bardzo mocno żył informacją o tym, że ojciec dziecka celebrytki znęcał się nad nią w okrutny sposób. Teraz jednak, w przypływie złości i usilnego pragnienia sprawiedliwości, aktorka opublikowała informacje, które nie mogą być obojętne jej fanom. Zapowiada się duża afera.

Weronika Rosati wywołała wielkie poruszenie w polskim show-biznesie, gdy kilka dni temu opowiedziała, że jej były partner, Robert Śmigielski znęcał się nad nią zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wiele osób nie mogło w to uwierzyć, a niektórzy obserwatorzy mediów nawet wprost zarzucali jej kłamstwo. 35-letnia aktorka jednak uparcie trwała przy swoim zdaniu, z podniesioną głową stawiając czoła głosom krytyki. Teraz jednak postanowiła podjąć bardziej radykalne działania. W bardzo emocjonalnym wpisie na Instagramie poinformowała swoich fanów, co zamierza zrobić.

Weronika Rosati chce sprawiedliwości

- Oficjalnie mogę potwierdzić, że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemu partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mną (...) Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? Przecież wiarygodność człowieka nie jest związana z pracą i płcią, ale też z etyką, kulturą i postępowaniem człowieka. Lekarz, który przez 30 lat oszukiwał swoją żonę, inne kobiety, dzieci, przyjaciół, rodzinę, środowisko? Zresztą środowisko być może wiedziało. Ale nikt tego nie potępiał. Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dziwką (...) Żadna przemoc nie jest prywatna, bo jest prawdziwym skandalem. Jak myślicie, będę posądzona o mściwość, że jestem dziwką, niezrównoważoną wariatką, czy może kłamczuchą? - pisze na Instagramie aktorka.

Emocjonalny wpis Weroniki Rosati nie pozostawia wątpliwości, że kobieta zrobi wszystko, by prawda wyszła na jaw. Aktorka w 2016 roku związała się z ortopedą, Robertem Śmigielskim, a owocem ich związku jest córka Elizabeth. Para rozeszła się w 2017 roku.

Przemoc domowa nadal jest ogromnym problemem

Sytuacja Weroniki Rosati pokazuje, że przemoc domowa może dotknąć każdego z nas, niezależnie od statusu społecznego, płci, wieku i posiadanego majątku. Od pewnego czasu aktorka stara się działać aktywnie na rzecz nagłaśniania problemów, z jakimi muszą sobie radzić samotne matki. Wspierają ją w tym polskie media. Jednocześnie aktorka nieustannie apeluje, by ofiary przemocy domowej nie wahały się prosić o pomoc i nagłaśniać swoich problemów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Często osoby, które doświadczają nękania czy przemocy od swoich najbliższych, przez wzgląd na uczucia wobec prześladowcy, ukrywają prawdziwe jego oblicze. Jest to krzywdzące zarówno dla ofiary, jak i prześladowcy, który nierzadko również sam potrzebuje pomocy specjalistów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Jak Krystyna Loska wygląda teraz? Wiemy, po kim Grażyna Torbicka jest taka piękna!
  2. Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Zdjęcie z piękną modelką wywołało poruszenie
  3. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg
  4. Tak wyglądała Anna Przybylska, gdy była w wieku córki. Nieprawdopodobne podobieństwo
  5. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo

źródło: Super Express

Następny artykuł