Weronika Rosati będzie ochraniana. Sąd w USA postanowił

Weronika Rosati będzie ochraniana. Sąd w USA postanowił Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Weronik Rosati dostanie ochronę. Tak zadecydował sąd w USA. Polska aktorka, która obecnie przebywa za Oceanem, może czuć się bezpiecznie. Wiele osób odetchnęło z ulgą.

Weronika Rosati zmaga się z licznymi przeciwnościami losu. Polska aktorka i aspirująca gwiazda Hollywood nie przypuszczała, że zostanie samotną matką. Jej związek ze starszym o prawie dwie dekady mężczyzną okazał się pomyłką. Aktorka mówiła również o agresywnym zachowaniu partnera.

Tą sprawą niedawno żyła cała Polska. Weronika Rosati głośno mówiła o tym, że padła ofiarą przemocy domowej. W mediach pojawiło się jej dramatyczne wyznanie, w którym oskarża byłego partnera:

- Doświadczyłam przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, werbalnej. Byłam niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka - opowiadała aktorka w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

Weronika Rosati może odetchnąć z ulgą. Sąd wydał postanowienie

Weronika Rosati samotnie wychowuje 1,5-roczną córkę Elizabeth i wciąż próbuje wyleczyć traumę spowodowaną przez przemoc domową. Aktorka nie dała za wygraną i podjęła odpowiednie kroki prawne. Młoda matka zwróciła się o pomoc do sądu w Los Angeles i miała nadzieję na otrzymanie oczekiwanej pomocy.

Sędziowie postanowili. Robert Śmigielski dostał tymczasowy zakaz zbliżania się do swojej partnerki i ich wspólnej córki Elizabeth. Weronika Rosati przyjęła to z wielką ulgą, jednak wciąż walczy i przedłużenie tego postanowienia. Złożyła już wymagane dokumenty i ma nadzieję, że również tym razem sędziowie w USA wykażą się należytą empatią wobec jej sprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Już wkrótce Rosati pozna dalsze postanowienia sądu. Jej były partner wszystkiego się wypiera

Już wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie, podczas którego sędziowie w Kalifornii wysłuchają obu stron konfliktu, a następnie podejmą decyzję o ewentualnym przedłużeniu zakazu zbliżania się Roberta Śmigielskiego do byłej partnerki i córki. Do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy młoda mama może czuć się bezpiecznie. Sądy w Kalifornii w takich sytuacjach zapewniają ochronę matce i dziecku.

Robert Śmigielski wypiera się zarzutów, które stawia mu Weronika Rosati. Mężczyzna nie reaguje na próby kontaktu ze strony mediów. Sprawa budzi liczne kontrowersje i z pewnością będzie miała kontynuację.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

źródło: Fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News