Rosati pierwszy raz szczerze o rodzicach. Nikt się takich słów nie spodziewał

Rosati pierwszy raz szczerze o rodzicach. Nikt się takich słów nie spodziewał Źródło: Fot. Instagram / Weronika Rosati

Weronika Rosati ma rodziców, których niejedna osoba mogłaby jej pozazdrościć. Ich małżeństwo jest niemal wzorowe - stworzyli oni znakomity dom, idealną rodzinę, a także spełnili się zawodowo. Teresa i Dariusz Rosati są małżeństwem od 48 lat. Teraz Weronika zdobyła się na szczere wyznanie o nich.

Weronika Rosati ponad rok temu została mamą Elizabeth i to na niej skupiła całą swoją uwagę. Aktorka nie mogła pozwolić sobie na urlop macierzyński, więc bardzo często zabierała córeczkę na plan. Chce, aby od samego początku poznawała świat i nie bała się ludzi. Ojciec Weroniki jest dyplomatą, matka projektantką mody. Przez wiele lat mieszkali w różnych krajach. Weronikę z mamą łączy bardzo silna więź. To dzięki niej aktorka mogła wrócić do pracy. Jej rodzice są dla niej wzorem do naśladowania i wspaniałą inspiracją.

Weronika Rosati wzruszająco o rodzicach

Weronika nie szczędzi czułych słów, które są kierowane w stronę jej rodziców.
- Inspirują mnie moi rodzice. Stworzyli wspaniały dom i wspaniałą rodzinę, a jednocześnie każdy spełniał się w swoim zawodzie. Dali mi fantastyczny start w życie, dom pełen miłości i wsparcia, poczucie, że mam swoją bazę na ziemi. Bardzo bym chciała podobną bazę stworzyć dla swojej córki – powiedziała w wywiadzie Wprost Weronika Rosati
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Weronika Rosati nie powtórzyła sukcesu swoich rodziców

Życie prywatne aktorki nie układa się tak wspaniale jak rodzicom - jej ostatni związek wywołał w sieci lawinę komentarzy. Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się zaledwie pół roku po przyjściu na świat Elizabeth. To na Weroniki barkach spoczywa odpowiedzialność za wychowanie córki. Odejście od ortopedy było dla dobra dziecka. Dla Weroniki jest to wciąż bolesny temat. - Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które, jak widać, dotąd bolą, mimo że minęło już bardzo dużo czasu - wyznała w jednym z wywiadów Weronika Rosati.   Weronika wyszła z inicjatywą stworzenia akcji mającej na celu nagłośnienie problemów, z jakimi borykają się samotne matki. Weronika wyznała, iż imponują jej kobiety, które są inteligentne, żyją według swoich zasad i łamią schematy.
 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące! 
  3. Tego fani się nie spodziewali! Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  4. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  5. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Wprost.pl Następny artykuł