Media ujawniły tajemny plan Weroniki Rosati dotyczący jej dziecka. Rodzinny dramat

Media ujawniły tajemny plan Weroniki Rosati dotyczący jej dziecka. Rodzinny dramat

Weronika Rosati przeżywa w życiu prawdziwy dramat, który ciągnie się od dobrych kilku miesięcy. Portale jednak właśnie dotarły do informacji o jej sekretnym planie, który celebrytka chce wcielić w życie. Chodzi o jej dziecko.

Weronika Rosati walczy o swoje dziecko. Aktorka chce, aby nie miało ono w przyszłości kontaktu ze swoim ojcem, Robertem Śmigielskim, który według Rosati znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, a więc zagraża także Elisabeth.

11 kwietnia aktorka poprosiła sąd w Stanach Zjednoczonych, aby zakazał jej byłemu partnerowi zbliżania się do córki. Sąd przychylił się do jej prośby i jednocześnie dał początek jej nowemu życiu. Teraz okazuje się, że to część większego planu. 

Weronika Rosati zamierza przeprowadzić się do USA?

Choć sąd zakazał Robertowi Śmigielskiemu zbliżania się do dziecka (na okres 3 tyg.), to jednak tego typu wyrok nie jest w Polsce ważny, a jedynie tylko brany pod uwagę. Aby więc zakaz był respektowany także przez polskie służby, aktorka musi podobną sprawę założyć byłemu partnerowi również w Polsce.

W tej sytuacji istnieje jednak także innej wyjście, które udało się odnaleźć Weronice Rosati. Wystarczy, że aktorka opuści nasz kraj i na stałe przeniesie się do USA, co - jak "sugeruje Super Express" - może zrobić już wkrótce.

Wiele wskazuje, że właśnie tak się stanie. Następnie już w Stanach Zjednoczonych założy kolejną sprawę - tym razem prosząc sąd o to, aby wydał zakaz opuszczania granic USA przez dziecko w towarzystwie drugiego opiekuna (o ile Roberta Śmigielskiego uznano by za osobę winną zarzucanych jej w Polsce czynów). Wówczas, jak dalej czytamy w artykule, dziecku na granicy mógłby zostać odebrany paszport, co oczywiście uniemożliwiłoby Robertowi Śmigielskiemu ewentualne wywiezienie Elisabeth z USA do Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Użytkownicy z sieci komentowali tak radykalne rozwiązanie, które prawdopodobnie może chcieć zastosować aktorka. Uważają, że jednak w tej sytuacji jest ono uzasadnione. W końcu Weronika przeszła w życiu przez prawdziwe piekło, choć jej partner nadal temu zaprzecza.

 - Doświadczyłam przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, werbalnej. Nie wiem, która najgorsza, ale wiem, że nie mogłam i nie mogę uporać się mimo upływu prawie roku od rozstania z upokorzeniem, któremu byłam poddawana przez długi czas. Od pewnej chwili właściwie każdego dnia. Byłam niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka - wyznała w głośnym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów", który obił się w mediach szerokim echem i dodał odwagi innym poszkodowanym kobietom, aby również przyznały oficjalnie, że borykają się w życiu z problemem związanym z przemocą.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News