Weronika Rosati yt gala
fot. youtube.com/Magazyn Gala
Jan Odyniec - 28 Czerwca 2018

Dramat Weroniki Rosati. Niedawno urodziła dziecko, teraz jej świat się zawalił

Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski niedawno zostali rodzicami. Kiedy wydawało się, że ich związek prężnie się rozwija, niespodziewanie gruchnęła szokująca wieść. To prawdziwy dramat dla aktorki.

Od pewnego czasu media aż huczą o rozstaniu Weroniki Rosati z Robertem Śmigielskim. Początkowo informacja, którą podał dziennik "Fakt", pozostawała w sferze plotek. Teraz jednak ostatecznie się potwierdziła. Weronika Rosati przeżywa dramat.

Weronika Rosati w trudnej sytuacji. Została samotną matką

Pół roku temu Weronika Rosati urodziła dziecko. Elisabeth jest owocem dwuletniego związku z Robertem Śmigielskim. Media często opisywały relację jako idealną. Tak to wyglądało, okazało się jednak, że jest inaczej. Pod koniec czerwca dziennik "Fakt" podał informację, jakoby para miała się rozstać. Początkowo wieść ta pozostawała plotką, teraz jednak wszelkie wątpliwości ostatecznie rozwiała menedżerka aktorki. Na łamach portalu Party.pl Gabriela Piekarnik opublikowała oficjalne oświadczenie. - Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne, ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę - czytamy w oświadczeniu menedżerki.

Dramat aktorki

W dniu, w którym na portalu ukazało się oświadczenie, w kioskach pojawił się także obszerny wywiad z gwiazdą w dwutygodniku "Viva". Z wywiadu wynika jasno, że relacja z ojcem dziecka jest dla aktorki przeszłością. Sytuacja, w której została samotnym rodzicem, jest dla niej trudna. Bardzo zależy jej na spokoju i dobrej atmosferze wzrastania dla córki. To ona jest teraz dla niej najważniejsza, jednak z całą pewnością trudniej będzie wychowywać półroczną Elisabeth samotnie, niż wraz z kochającym partnerem.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Gwiazdor Polsatu zdradził swoją przykrą relację z Katarzyną Dowbor. Bardzo smutne
  2. Bliscy błagali o modlitwę za gwiazdę TVP. Tylko cudem przeżyła i odmieniła swoje życie
  3. OBRZYDLIWE kulisy rozwodu Korzeniewskiego. Nawet najwierniejsi fani są wstrząśnięci
  4. Wiemy, jaki kolor ust najbardziej kręci facetów
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
michalczewskiJak wiele za rozwód zapłacił Michalczewski? Najdroższe rozstania gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News