Mocne wyznanie Weroniki Rosati. "Co miesiąc muszę błagać o pieniądze"

Mocne wyznanie Weroniki Rosati. "Co miesiąc muszę błagać o pieniądze" Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Weronika Rosati od dłuższego czasu musi prowadzić swojego rodzaju batalię, próbując uregulować swoje życie prywatne. Ostatnio aktorka postanowiła udzielić głośnego wywiadu, w którym szczerze i bez ogródek przyznała, że każdego miesiąca musi prosić o pieniądze ojca jej dziecka i byłego partnera, którego oskarżyła o znęcanie się psychiczne i fizyczne.

Weronika Rosati znana jest w przestrzeni publicznej zarówno z rozmaitych produkcji kinowych, w których brała udział, jak i swoich głośnych, aczkolwiek krótkotrwałych związków. Od pewnego czasu celebrytka ma widoczne problemy z uporządkowaniem swojego życia prywatnego, czego sama nie stara się ukryć. Ostatnio nawet udzieliła głośnego wywiadu, w którym opowiedziała, jak tak naprawdę układają się relację pomiędzy nią, a jej byłym partnerem i ojcem jej dziecka - Robertem Śmigielskim.

Od wielu miesięcy trwa bój pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim. W sprawie pojawiało się wiele wątków, łącznie z przemocą fizyczną i psychiczną. Jak przyznała sama aktorka, najwięcej problemów sprawia to, że jej były partner nie płaci alimentów, a ona musi go o nie prosić każdego miesiąca. Bez nich nie jest w stanie zaspokoić potrzeb swojej małej córki, Eli.

Weronika Rosati wyznaje

Aktorka, gdy na świat przyszło jej dziecko przeszła zdumiewającą przemianę. Jej córka Elisabeth urodziła się w 2017 roku, a rok później rodzice małej Eli rozeszli się. Na początku tego roku aktorka wyjaśniła, że stała się ofiarą przemocy. Teraz ma problemy nawet z otrzymaniem należących się alimentów. Konflikt między dawnymi partnerami nadal trwa.

Robert Śmigielski miał nie tylko stosować przemoc fizyczną i psychiczną, ale też próbować przejąć całkowitą kontrolę nad życiem swojej partnerki. Zabraniał jej udzielać się zawodowo, a także uzależniał od siebie finansowo. Jednak gdy aktorka postanowiła w końcu postawić na swoim i uwolnić się od swojego oprawcy, nagle uzyskanie pieniędzy na opiekę nad córka okazało się niezwykle trudne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Weronika Rosati toczy coraz bardziej intensywną walkę z pełniącym zawód lekarza-ortopedy byłym partnerem. Cała sprawa może wkrótce wejść na znacznie bardziej poważną drogę sądową. Aktorkę wspierają, zwłaszcza na Instagramie nie tylko fani, ale także osoby, które przezywały podobne wydarzenia w przeszłości. I o ile od kiedy rząd wprowadził znacznie większe kary za zaleganie z alimentami oraz odpowiedzialność karną, nie zapowiada się, by dramat Weroniki Rosati szybko się zakończył.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

źródło: Msn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News