Weronika Rosati pokazała akt urodzenia córki. Burza w sieci, ojciec dziecka wściekły

Weronika Rosati pokazała akt urodzenia córki. Burza w sieci, ojciec dziecka wściekły Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Weronika Rosati nie odpuszcza w konfrontacji o dziecko z byłym partnerem, Robertem Śmigielskim. Aktorka opublikowała dziś wymowny wpis na Instagramie, pokazując przy okazji amerykański akt urodzenia córki. Jej partner twierdzi, że bezprawnie zmieniła jej nazwisko. W sieci rozgrywa się kolejny akt rodzinnego dramatu.

Weronika Rosati walczy dziś w sądach z byłym partnerem. Ich ostatnie starcie przed salą sądową zostało udokumentowane przez media. Ojciec dziecka będzie niesamowicie wściekły. 

Weronika Rosati walczy o córkę z byłym partnerem. Sądowej sagi ciąg dalszy

Przypomnijmy, że aktorka zmieniła nazwisko swojej córce, ale bez zgody jej ojca. To rozjuszyło mężczyznę, który zamierza dochodzić swoich praw, a konkretnie - przywrócić dziewczynce jego nazwisko.

Skandal wybuchł po tym, jak Rosati udzieliła szczerego wywiadu "Wysokim Obcasom". Gwiazda oskarżyła w nim Śmigielskiego o przemoc fizyczną i psychiczną.

Głównym tematem sporu jest jednak nazwisko córki. Rosati opublikowała właśnie w sieci zdjęcie aktu urodzenia córki. To prawny dowód w sprawie, że nazywa się Elizabeth Walentyna Rosati-Smigielska. Aktorka wszczęła jednak procedurę, by nosiła nazwisko Rosati. Rozjuszyło to jej dawnego ukochanego.

Dziś aktorka odniosła się do sprawy w obszernym wpisie na Instagramie.

- Kochani! Muszę znowu to powiedzieć - koniec tolerowania kłamstw! Milczałam na temat wielu pomówień i manipulacji, jak i ataku na mnie w sądzie przez ojca mojej córki, ale przeczytałam właśnie jego wypowiedź, że będzie próbował przywrócić Eli nazwisko ojca, więc postanowiłam wyjaśnić całą sytuację - zaczęła swój wywód Rosati.

W dalszej części wspomina, że jej działanie było podyktowane tym, że jej wybranek pozostawał mężem innej kobiety.

- Uznałam, że ponieważ jej ojciec ma czworo nieślubnych dzieci i jest nadal w związku małżeńskim z inną kobietą, to moje dziecko powinno nosić też moje nazwisko. Po wyjściu ze szpitala zostałam zastraszona i sterroryzowana. Usłyszałam "albo jedno nazwisko albo drugie z tymi konsekwencjami" - pisze dalej Weronika Rosati.

W dalszej części przechodzi do wyroku sądu w USA, który uznał, że w tych okolicznościach dziewczynka może nosić nazwisko samej matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W sądzie USA zostałam zapytana o powody zmiany nazwiska. Sędzia po tym jak usłyszał, że jest tyle dzieci ślubnych i nieślubnych, a ojciec nadal pozostaje w małżeństwie z inna kobietą, oraz że stosował przemoc, dostałam natychmiast zatwierdzenie zmiany. Moja córka obecnie ma na imię Elizabeth Valentina Rosati - pisze dalej Rosati zdając sobie sprawę, że prawnicy jej eks rozpoczęli właśnie starania o nieuznanie orzeczenia sądu z USA.

Jedno jest pewne. Ta sprawa jeszcze się nie zakończyła. 

screen/Instagram/Weronika Rosati 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

źródła: Pomponik, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News