Weronika Rosati pokazała, jak w USA chronią się przed koronawirusem. Widok nie napawa optymizmem

Weronika Rosati pokazała, jak w USA chronią się przed koronawirusem. Widok nie napawa optymizmem Źródło: youtube Magazyn Gala

Weronika Rosati choć gra w popularnych polskich serialach to na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Postanowiła podzielić się z fanami relacją na temat tego, jak tam podchodzą do kwestii ochrony przed niebezpiecznym wirusem.

Weronika Rosati to aktorka, która nie ustaje w próbach odniesienia wielkiego sukcesu za oceanem. Na stałe mieszka w Stanach, a do Polski przylatuje jedynie na czas zdjęć. 

Weronika Rosati relacjonuje sytuację w USA

Weronika Rosati za pośrednictwem Instagrama pokazała, jak w związku z panującą epidemią wygląda jej życie w Los Angeles. Aktorka wstawiła zdjęcie pustych półek sklepowych opatrzonych napisem "no panic". Śmieje się, że zdobycie zapasów żywności dla rodziny to obecnie nie lada wyzwanie. Koniec końców wyprawa do sklepu została zakończona sukcesem i dom gwiazdy pełen jest ryżu, makaronu dla dzieci oraz mrożonek. Obecnie relacjonowanie swoich wypraw do sklepów i wstawianie zdjęć pustych półek jest jedną z popularniejszych form zwracania uwagi na problem paniki jaka zapanowała wśród ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie ma żadnych zaleceń?

Weronika Rosati porównuje sytuację, która ma miejsce w Polsce oraz Stanach, gdzie teraz mieszka. Mówi, że w Kalifornii pomimo istniejącego zagrożenia nie ma nakazu, aby siedzieć w domach. Wszystkie sklepy działają normalnie, jednak ludzie ostatecznie sami decydują się na pozostanie w domu i ograniczenie kontaktu z innymi. Weronika Rosati przyznała, że wykorzystuje ten czas na bycie z córką oraz nadrobienie czytelniczych oraz serialowych braków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody

2. Gwiazdor „M jak miłość” trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Puściły mu nerwy, dał im ostro popalić

Ciągle pojawiają się informacje o nowych zagrożeniach

W Stanach Zjednoczonych na tę chwilę potwierdzonych jest około 2300 zarażonych koronawirusem, a najbardziej dotkniętymi epidemią miastami są Waszyngton oraz Nowy Jork. Pomimo to rząd amerykański nie postanowił wdrożyć tak poważnych kroków jak polski. Weronika Rosati postanowiła jednak nie opuszczać swojego domu i skupić się między innymi na domowych porządkach. Podkreśla też, że oprócz częstego, dokładnego mycia rąk, dba również o to żeby ograniczyć możliwość zarażenia się poprzez dotykane sprzęty. Odkaża klamki, rączki wózka, w którym spaceruje razem z córką Elizabeth czy rączki wózka w supermarkecie. Wszystko po to by do minimum ograniczyć szanse na kontakt z nowym wirusem. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

kochani❤️ Nie będę sie wymadrzać na temat tego co sie dzieje na świecie- ważne jest tylko żebyśmy byli bezpieczni i zdrowi. Jestem w Los Angeles i nie mamy nakazu siedzieć w domu, sklepy sa otwarte - ale ludzie raczej unikaja wychodzenia z domu. Staram sie poza spacerem na plaży ewentualnie treningiem oraz misji zdobywania jedzenia dla rodziny nie ruszać sie z domu. Toniemy w paczkach ryżu, makaroniku dla dzieci i mrożonkach 😉Napewno myje ręcę i odkażam wszystkie sprzety, wozki, koszyki zanim dotkne. Siedze w domu i w końcu cały czas mam dla Eli, na filmy, seriale, ksiażki i domowe porzadki:) A wy co robicie? jak wykorzystujecie ten czas? #stayhome #zostajewdomu #keepsafe #myjręce na instastory bede wrzucac co teraz ogladam:)

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Opiekowała się pierwszą ofiarą koronawirusa w Polsce. Właśnie poznała wynik swojego testu
  4. Koronawirus w Polsce: powstała specjalna mapa, każdy powinien się z nią zapoznać
  5. Wielka Brytania skończy tak jak Włochy? Decyzje angielskich władz niepokoją
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News