Weronika Rosati została pobita przez balem TVN-u. Później wydarzyły się jeszcze gorsze rzeczy

Weronika Rosati została pobita przez balem TVN-u. Później wydarzyły się jeszcze gorsze rzeczy Źródło: youtube.com

Weronika Rosati po raz kolejny przerwała milczenie. Szczerze opowiedziała, jak została pobita tuż przed wyjściem na bal TVN-u. Niestety później wydarzyły się kolejne przykre rzeczy. Przez kilka miesięcy nie wiedziała, jak sobie z tym poradzić.

Weronika Rosati została ofiarą okrutnej przemocy. W każdej chwili mogła zostać znów pobita. W rozmowie z Magdaleną Środą opowiada o ciosie, który najbardziej zapadł jej w pamięci i czym to skutkowało.

Weronika Rosati z bólem opowiada o przemocy, której doświadczała z rąk partnera

Polska celebrytka postanowiła w końcu ujawnić, jakich upokorzeń i okrutnej przemocy doświadczyła ze strony swojego dawnego partnera. To, że nie boi się mówić o tym głośno, przyniosło dość nieoczekiwane skutki. W rozmowie z Magdaleną Środą opowiedziała o całym złu, jakie wyrządził jej i jej córce były partner. Znany warszawski ortopeda miał ją pobić nawet przed oficjalnym, wspólnym wyjściem na bal TVN. Każde uniesienie ręki było wywołane błahym powodem.

- Dostałam w twarz tak mocno, że upadłam na ziemię. Emocje były ogromne, ale szykowaliśmy się na duże wyjście, tam na nas czekano, liczono na naszą obecność. Oczywiście od razu też usłyszałam: "Bardzo cię przepraszam, to wszystko z miłości" - opowiadała aktorka.

Dodała też, że obarczała się winą z powodu postępowania swojego partnera. Wstydziła się, że tak ją traktuje.

Została pobita, a jednocześnie pozbawiona środków do życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Weronika Rosati już kiedyś zabrała głos w sprawie przemocy domowej, której stała się ofiarą. Szybko pożałowała podzielenia się z innymi ze swoimi doświadczeniami i zwróceniu uwagi na szeroko występujący problem. Po tym stało się coś jeszcze gorszego - jej historia stała się niewygodna dla pracodawców. Aktorka tuż po publikacji otrzymywała telefony z informacją zakończenia współpracy. W ten sposób straciła trzy kontrakty, a przez pięć miesięcy praktycznie nie otrzymywała żadnych propozycji współpracy. Nie dość, że przeszła przez piekło w domu, nie znalazła zrozumienia również poza nim. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

- To było szokujące, że firmy, reklamodawcy, pracodawcy uznali, iż kobieta, która wyznaje, że jest ofiarą przemocy, jest "zbyt kontrowersyjna". Mimo tego, co przeżyłam, dziś zrobiłabym tak samo. Bo chciałam, żeby kobiety w sytuacji podobnej do mojej nie czuły się samotne. Bo sama długo milczałam. Złamana, z poczuciem winy i wstydu. Jak one - tłumaczy Weronika Rosati.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News